صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

ارزیابی عملکرد تیم ملی هندبال در رقابتهای قهرمانی آسیا

برنامه صبح و ورزش دوشنبه دوم بهمن با حضور شهرداد مرتجی، مربی تیم ملی هندبال و کیوان صادقی، کارشناس هندبال به بررسی وضعیت تیم ملی هندبال اختصاص داشت.

1396/11/03
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ شهرداد مرتجی، مربی تیم ملی هندبال پیرامون آمادگی تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آسیا اظهار کرد: صبح امروز جلسه خوبی با بازیکنان داشتیم. امروز را باید روز شروع مسابقات ببینیم. تیم عربستان مربی خوبی دارد و اردوهای متعددی برگزار کرده است. بازیکنان ما هم بسیار با تجربه هستند. امروز جنگ منطقی بازی کردن است. رمز موفقیت ما سرعت دادن به مسابقات است. بازیکنان ثابت ما با بازیکنان نیمکت تفاوت زیادی ندارند. امیداورم در یک بازی خوب و منطقی عربستان را شکست دهیم و گام بزرگی برای مسابقات جهانی برداریم.
کیوان صادقی، کارشناس هندبال درخصوص عملکرد تیم هندبال بیان کرد: تیم هندبال کشورمان یکی از بهترین تیم های دوران هندبال ایران است. این تیم از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان رشد کرده است و نسل طلایی هندبال هستند. بسیاری از بازیکنان در کشورهای اروپایی بازی کرده اند و هر کدام کار بلد هستند. بعد از بازی با ژاپن و ازبکستان این مسابقه فینال زودهنگامی است که امیدواریم با پیروزی مقابل عربستان جواز صعود به بازی های جهانی را نیز به دست آوریم. سن بازیکنان عربستان بالا رفته است. قطر هم با بازیکنان چند ملیتی حضور دارد و فرصت خوبی است که تیم هندبالمان را محک بزنیم.
وی در ادامه افزود: وزارت ورزش باید فکری به حال رشته های توپی مثل هندبال کند چون هیچ نگاه ویژه ای به این رشته ها نیست. امیدوارم بازیکنان لژیونر هندبال هم به کشور برگردند و بازی کنند و لیگ قدرتمندی بوجود آورند.
برنامه صبح و ورزش دوشنبه دوم بهمن با اجرای افشین رضاپور، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش تقدیم شنوندگان شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش