صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

علیرضا رحیمی: اشتباه خود را می پذیرم و جبران می کنم

برنامه صبح و ورزش یکشنبه 8 بهمن با حضور علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال به بررسی علت نتیجه نگرفتن تیم ملی هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا اختصاص داشت.

1396/11/08
10:58

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون علت نتیجه نگرفتن تیم ملی هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: به هیچ وجه به دنبال این نیستم که نتیجه نگرفتن تیم ملی هندبال را توجیه کنم. من با مشورت ماچک را انتخاب کردم ولی این مربی نتوانست بازیکنان را با هم هماهنگ کند. مقصر اول را خودم می دانم که این مربی را انتخاب کردم و دوم نیز این مربی را مقصر می دانم. اشتباه خودم را می پذیرم و جبران می کنم.
رحیمی درخصوص برنامه ریزی برای بازی های آسیایی جاکارتا بیان کرد: ما حدود 10 بازیکن خوب خود را در ایران نداریم. اگر بهترین مربی دنیا را هم بیاوریم؛ با چه کسی کار کند. با بازیکنانی که در تیم های خارجی بازی می کنند صحبت کرده ایم که در قراردادهای خود لحاظ کنند که درصورت لزوم بتوانند در تیم ملی کشور خود هم حضور داشته باشند. در حال حاضر هندبال اروپا تعطیل است و بازیکنان ما توانستند در این مسابقات شرکت کنند. ما در آینده هم این مشکلات را خواهیم داشت. نمی شود بگوییم چون این بازیکنان نیستند پس تیم نداریم. باید لیگ را توسعه دهیم و بازیکنان جدیدی را تربیت کنیم که جایگزین بازیکنان خارجی شوند.
وی در ادامه افزود: با بازیکنان تیم ملی که در باشگاه های خارجی بازی می کنند و شناخت بهتری از مربیان خارجی دارند؛ مشورت می کنیم تا برای انتخاب مربی جدید تیم ملی به جمع بندی برسیم.
برنامه صبح و ورزش یکشنبه 8 بهمن با اجرای خسرو والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش تقدیم شنوندگان شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش