صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

رایزنی فدراسیون هندبال برای حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 1 خرداد، با محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال، درباره شرایط تمرینی تیم ملی کشور به گفتگو پرداخت.

1397/03/01
13:37

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال، در ارتباط با آخرین وضعیت و شرایط تیم ملی اظهار کرد: خداروشکر اردوی اول تیم ملی بزرگسالان تمام شد. اردوی بسیار خوبی بود و در آن بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می کنند، حضور داشتند. با توجه به اینکه بازیهای آسیایی در تقویم جهانی نیست، حضور بازیکنان لژیونر در تیم به مشکل برمی خورد. زیرا باشگاه های این بازیکنان یا همزمان مسابقه دارند و یا در حال آماده سازی تیم های خود برای مسابقات اروپایی هستند.
وی ادامه داد: رایزنی های خوب انجام داده ایم. برای باشگاه ها نامه نوشتیم و با مربیان صحبت کردیم. باشگاه هایی که بازیکنانمان را در اختیار داشتند، در بازیهای آسیایی دوره قبل با ما همکاری کردند. امیدواریم این دوره هم ما را همراهی کنند.
وی در پاسخ به اطمینان از حضور لژیونرها و تعداد آنها در اردوها گفت: بازیکنان در اردوها حضور خواهند یافت. مشکل ما فقط زمان برگزاری مسابقه است. یکی از بازیکنان مسابقاتش قبل از بازیهای آسیایی شروع می شود. در حال رایزنی هستیم که نظر مربی را جلب کنیم و این هندبالیست را برای مسابقات در اختیار داشته باشیم.
رجبی در پاسخ به شرایط موجود در هندبال و قرار گرفتن مجدد ایران جزء 3 تیم اول تاکید کرد: انشالله؛ ما همه تلاشمان را می کنیم که بهترین نتایج را بگیریم. باید بازیکنان را جمع و خوب تمرین کنیم. دوره گذشته در جام ملت های آسیا تیم مان خیلی دیر جمع شد و این ضربه بزرگی به ما زد.
دبیر فدراسیون هندبال در انتها گفت: امیدوارم در فرصت 2 ماه و اندی که تا بازیهای آسیایی باقی مانده است، بتوانیم اردهای خوبی را پشت سر بگذاریم و بازیکنان را با یکدیگر هماهنگ تر از قبل کنیم. در این صورت قاعدتاً می توانیم نتیجه خوبی در بازیهای آسیایی بگیریم.
برنامه صبح و ورزش، امروز با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی بود که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش