صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

آمادگی تیم استقلال برای رویارویی با السد قطر

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 19 بهمن، مروری بر اخبار هفته بیست و یكم لالیگا داشت و نیز در ادامه با نصرالله عبداللهی، سرپرست باشگاه استقلال درباره آمادگی این تیم برای بازی امروز گفتگو كرد.

1395/11/19
11:59

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم فوتبال بارسلونا در هفته بیست و یكم لالیگا موفق شد اتلتیكو بیلبائو را با نتیجه 3-0 شكست دهد. لیونل مسی مهاجم افسانه ای باشگاه بارسلونا با زدن 27 گل از روی ضربات ایستگاهی، بهترین ایستگاهی زن تاریخ باشگاه بارسلونا است. این ركورد سال ها در اختیار رونالد كومان بوده، اما در حال حاضر لیونل مسی این ركورد را به نام خود ثبت كرده است.
نصرالله عبداللهی، سرپرست باشگاه استقلال، در پاسخ به این سوال كه از هواداران چه انتظاری دارید، عنوان كرد: توقع ما این است كه هواداران امروز در ورزشگاه حضور پیدا كرده و تیم محبوبشان را حمایت كنند. بازیكنان جوان، كم تجربه، بی ادعا، اما بسیار خوب این تیم مشتاق حضور پرشور تماشاگران هستند.
وی، نیز در پاسخ به این سوال كه وضعیت روحی بازیكنانی كه وظیفه مهار ژاوی بهترین بازیكن السد را دارند، چگونه است، تشریح كرد: بازیكنانمان با انگیزه و روحیه بسیار بالایی در تمرینات حاضر می شدند و خوشبختانه اكنون هم در وضعیت خوبی به سر می برند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای كاظم زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش