صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

وضعیت استقلال خوزستان در آستانه لیگ قهرمانان آسیا

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 27 بهمن، با نعمتی نژاد، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، در ارتباط با شرایط این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا گفتگو كرد.

1395/12/01
09:39

به گزارش رادیو ورزش؛ نعمتی نژاد، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، در ارتباط با شرایط این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا گفت: مشكل بی پولی از ابتدای فصل گریبانگیر باشگاه بوده و مسئله تازه ای نیست. ما در این مدت مذاكرات بسیار زیادی با مسئولین استان، بانك ملی ایران و گروه ملی صنعتی فولاد كه اسپانسر خودمان است، داشتیم.
وی، تصریح كرد: باشگاه استقلال خوزستان وابسته به گروه آریا بوده كه پس از پرونده اختلاس به گروه ملی و بانك ملی انتقال یافت. این پرونده طولانی شد و به همین علت بانك ملی نتوانست به ما كمك كند. گروه ملی هم با توجه به استطاعت و وضعیت مالیش طی سال‌های قبل تا آنجا كه می توانست به ما كمك می كرد و درآمدی برای باشگاه ایجاد می شد؛ اما اكنون گروه ملی حدود 6 ماه است كه حقوق كارمندان خود را به علت ركود بازار پرداخت نكرده است. از سوی دیگر تا زمانی كه وضعیت نقل و انتقال سهام قطعی نشود بانك ملی هیچ كمكی نخواهد كرد. ما در این مدت با بیش از 14 الی 15 اسپانسر صحبت كردیم ولی آنها از ما مسائلی مثل برند را می‌خواهند یا بحث محدود بودن تماشاگران تیم را مطرح می كنند. حتی وقتی با اپراتورهای تلفن همراه صحبت كردیم، قراردادهای كاملاً یكطرفه و با درآمدی محدود را به ما پیشنهاد دادند.
نعمتی نژاد، افزود: باشگاه هایی مثل استقلال و پرسپولیس علی رغم پخش رادیویی و تلویزیونی و حمایت های ملی كه توسط اسپانسرهای بزرگ می شوند، همچنان دچار مشكل مالی هستند، چه برسد به باشگاه‌ نوپایی مثل استقلال خوزستان كه در سال اول با دو و در سال دوم با 3 میلیارد و در سال گذشته كه قهرمان شدیم تیم را با 6 میلیارد تومان بسته بودیم.
وی در پاسخ به این سوال كه در حال حاضر وضعیت تیم چگونه است، اظهار داشت:‌ در تلاش هستیم تا مشكل را حل كنیم. من نزد تاج رفتم و از استاندار خوزستان خواهش كردم؛ اكنون هم به فدراسیون می روم كه تقاضا كنم تا پولی به ما تزریق شود و بتوانیم تیم را به مسابقات اعزام كنیم.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اكرامی و كارشناسی والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش