صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

شرایط مثبت استقلال برای دیدار با الاهلی

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 2 اسفند، با مجید نامجو مطلق، پیشكسوت فوتبال، در خصوص بازی الاهلی و استقلال به گفتگو پرداخت.

1395/12/02
15:25

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید نامجو مطلق، پیشكسوت فوتبال، درباره بازی الاهلی و استقلال، گفت: استقلال در نیم فصل دوم روند رو به رشدی داشته و شرایط فنی، روحی و تاكتیكی این تیم نسبت به نیم فصل اول تفاوت كرده است. به نظر من بازی با السد كمك بسیار زیادی به روند استقلال كرد و ما نتیجه آن را در بازی استقلال برابر پرسپولیس دیدیم.
وی، افزود: استقلال بازیكنان جوان زیادی دارد كه این جوانان با بازی كردن برابر بازیكنانی مثل ژاوی توانستند از لحاظ روحی و روانی پیشرفت قابل ملاحظه ای كنند و به خودباوری برسند.
نامجو مطلق، تأكید كرد: به اعتقاد من تیم استقلال امروز می تواند در برابر تیم الاهلی بازی خوب و منطقی را به نمایش بگذارد. ضعف اكثر تیمهای عربی كندی در خط دفاعشان است و با توجه به اینكه استقلال بازیكنان سرعتی زیادی دارد، می تواند نتیجه خوبی را كسب كند.
این پیشكسوت فوتبال، اضافه كرد: فوتبال ما در سطح آسیا بسیار مطرح شده است. امیدوارم تیمهای باشگاهی مان هم بتوانند مانند تیم ملی كه در سطح آسیا شكست ناپذیر شده، در جام باشگاه های آسیا به موفقیت دست پیدا كنند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای كاظم زاده و كارشناسی شهاب قاسمی، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش