صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

گفتگوی رادیو ورزش با سعید آذری؛ برگزاری مسابقات لیگ با صدای تشویق تماشاگران

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 13 خرداد با سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره برگزاری رقابتهای لیگ بدون حضور تماشاگران گفتگو کرد.

1399/03/13
10:02

به گزارش رادیو ورزش؛ سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال کارشناس رادیو ورزش که با توجه به اینکه مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار می شود، به نظر شما برای ایجاد جذابیت در رقابتها چه اقداماتی می توان انجام داد، اظهار داشت: فکر می کنم آخرین کار صورت گرفته در بوندسلیگا بود که هواداران می توانستند در زمان برگزاری مسابقه از منزل با یک برنامه تلفنی به سیستم صوتی استادیوم دسترسی پیدا کنند و به تشویق تیم محبوب خود بپردازند. به نظرم این اقدام در مسابقات ما هم شدنی باشد و تکنولوژی گران یا خیلی پیچیده ای نیست.
وی، در پاسخ به این پرسش که آیا شما به عنوان مدیرعامل باشگاه درباره اقداماتی که در زمان میزبانی مسابقه می توانید انجام دهید، پیشنهاداتی به فدراسیون داشته اید، بیان کرد: تنها پیشنهادی که ما دادیم، این بود که مسابقات را از سرگیری نکنند. وزیر محترم بهداشت دیروز در پیامی خیلی تأکید داشت که لیگ تعطیل شود. اکنون که تصمیم بر این است مسابقات برگزار شود، فکر می کنم با رعایت پروتکل های بهداشتی همه باید پای قضیه باشند و تمکین کنند تا لیگ به پایان برسد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این مصاحبه باشید.
برنامه صبح و ورزش، امروز سه شنبه 13 اردیبهشت با کارشناسی زاهدیان روی آنتن رفت. این برنامه ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش