صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

حمید درخشان در گفتگو با رادیو ورزش: وضعیت پرسپولیس در آستانه مقابله با پیکان

برنامه «صبح و ورزش» شنبه 7 تیر در گفتگو با حمید درخشان، پیشکسوت تیم پرسپولیس و مربی فوتبال به تشریح وضعیت این تیم برای رقابت روز یکشنبه با پیکان پرداخت.

1399/04/07
09:14

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس درباره وضعیت تیم پرسپولیس در آستانه روبرویی با تیم پایین جدولی پیکان توضیح داد: 4 ماه دوری از میدان مسابقات شرایط همه بازیکنان را از شرایط آرمانی دور کرده است. نمی توان گفت پرسپولیس و پیکان آماده ترین تیم ها برای صف آرایی در مقابل یکدیگر هستند. با توجه به داشته های پرسپولیس و اینکه برای قهرمان شدن باید حریفان خود را از سر راه بردارد و نیز ته جدول بودن پیکان که باید تلاش بیشتری برای بقا داشته باشد؛ تقابل سختی پیش رو داریم. مسلما برای پرسپولیس بازی راحتی نخواهد بود و باید دید درایت کادر فنی پرسپولیس و پیکان چگونه است.
وی تاکید کرد: در این چند هفته ای که شرایط پرسپولیس را در نظر داشته ام؛ شرایط پرسپولیس را خوب ارزیابی کردم و آنها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند. اما فردا بازی سختی را پیش رو خواهند داشت. این بازی قدم محکمی برای قهرمان شدن در این فصل است.
درخشان درباره رعایت فاصله های اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در برگزاری رقابت های لیگ توضیح داد: همه مسائل گفته می شود و تذکر داده می شود اما بازیکنان باید رعایت کنند. مثلا در اعتراض به داور و تجمع باید بدانند که آیا در این سالها اعتراض به داور تاثیری در رای او داشته است؟! ما در فوتبال حرفه ای بازی می کنیم و بازیکنان باید خودشان را در شرایط حرفه ای ببینند و بدانند که بازیکن حرفه ای هستند که باید اخلاق حرفه ای را رعایت کنند. تصمیم داور چه اشتباه و چه درست قابل احترام است.
شاید در آینده برای برطرف کردن هجمه بازیکنان برای صحبت با مربی قانونی لحاظ شود. اما باید در شرایط سخت و تحت فشار تصمیم درست را گرفت.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
برنامه صبح و ورزش، شنبه 7 تیر با اجرای شیرین هاشمی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. این برنامه ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش