صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

محمد مومنی در گفتگو با رادیو ورزش پیش بینی بازی امشب استقلال و سایپا

برنامه «صبح و ورزش» دوشنبه 9 تیر در گفتگو با محمد مومنی، پیشکسوت استقلال به تشریح وضعیت تیم استقلال در بازی امشب با سایپا پرداخت.

1399/04/09
10:35

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی، پیشکسوت استقلال در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش درباره وضعیت تیم استقلال در رویارویی امشب خود با سایپا گفت: نتیجه استقلال مشخص شده است. همه طرفداران استقلال دوست داشتند که آن بازی را دست پر باشند. این اتفاق نیافتاد و مقداری نارضایتی داشتند. در فوتبال امکان دارد هر اتفاقی بیافتد ولی استقلال باید نسبت به گذشته کمی چشم پوشی کند تا بتواند از لحاظ روحی و روانی خودش را ترمیم کند.
مومنی تاکید کرد: فرهاد مجیدی هم مربی جوانی با اندیشه های خوب است که باید بتواند برای آینده خودش و استقلال اتفاقات خوبی ترسیم کند و موقعیت خودش را برای کار در استقلال به اسباط برساند و رضایت مدیران باشگاه و طرفداران را جلب کند.
وی ادامه داد: فوتبال بازی ترکیبی است که با در نظر گرفتن همه جزئیات در کنار هم و با رسیدن به تفاهم موفقیت در آن حاصل می شود. آن روزها گذشته که می گفتیم استقلال به خوزستان می رود و تیم خوزستانی تحت تاثیر قرار می گیرد. امروزه همه مدعی هستند. چون تیم ها یکدیگر را خوب آنالیز می کنند و نقاط قوت و ضعف همدیگر را بخوبی می شناسند تا بتوانند به هم ضربه بزنند و دیگر تیم ها از نام همدیگر هراسی ندارند. زیرا امکانات و منابع انسانی طوری توزیع شده که همه حداقل مدعی شرکت در جام باشگاه های آسیا هستند. در اینجاست که کار استقلال و پرسپولیس و بقیه تیم های پرطرفدار سخت می شود. از طرفی عدم حضور تماشاچی نیز تاثیرگذار است و معلوم می شود که تیم های پرطرفدار بدون حضور هوادارانشان از نظر روحی و روانی در مضیغه اند. این موضوع به سایر تیم ها انگیزه می دهد تا با رغبت بیشتری جلو تیم های نامی صف آرایی کنند.
مومنی درباره بازی امشب استقلال با سایپا توضیح داد: استقلال امشب بازی سختی را با سایپا خواهد داشت. زیرا سایپا تیم بسیار جوانی است و با تغییر مدیریت این باشگاه حتما داشته هایش بیشتر شده تا بتواند این بازی را ببرد.
سایپا تیم پایین جدولی است که در صورت باخت چیزی را از دست نمی دهد. آنها مایلند نتیجه کامل بازی را از آن خودشان کنند. اگر آنها گل بخورند مثل رقابت پیکان با پرسپولیس می شود و کلا افسار از دستشان در می آید و تیم برتر سعی می کند اندیشه های خودش را به اجرا برساند. مثل زمانی که پرسپولیس موقعیت های متعدد خودش را بعد از گلی که زد بوجود آورد و گل های دوم و سوم را به ثمر رساند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
برنامه صبح و ورزش، دوشنبه 9 تیر با اجرای شیرین هاشمی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. این برنامه ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش