صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

ناظم الشریعه در گفتگو با رادیو ورزش وضعیت تیم ملی فوتسال در آستانه جام ملت های آسیا

برنامه «صبح و ورزش» چهارشنبه 11 تیر در گفتگو با سیدمحمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان به بررسی وضعیت کنونی این تیم در آستانه بازی های جام ملت های آسیا پرداخت.

1399/04/11
09:56

به گزارش رادیو ورزش؛ سیدمحمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم های مطرح جهان توضیح داد: ما دو درخواست داشتیم که متاسفانه به دلیل شرایط کرونا اجرایی نشد. پروتکل ها و برنامه های تیم ملی هنوز نیامده اند. خوشبختانه اردوی سوم ما برای بازیکنان جوانی که در نظر داشتیم برگزار شد. با توجه به تیم فینالیستمان اکثرا بازیکن تیم ملی هستند. در این اردو سعی کردیم بازیکنان جوانی که برای رقابت های جام ملت های آسیا قرار است از آنها استفاده کنیم را شرکت دهیم. در هر حال با شرایط سخت اما مطلوب اردو سوم هفته گذشته در کمپ تیم های ملی برگزار شد.
سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: دیروز سه شنبه هم جلسه کمیته فنی با حضور نبی (دبیرکل فدراسیون فوتبال) برگزار گردید. یک ماه پیش برنامه هایی برای برگزاری تورنمنت کاسپین ارائه داده بودیم. متاسفانه به دلیل مخالفت روسیه این دوره در شهریورماه برگزار نمی شود و به ناچار پیگیر هستیم تا تورنمنتی را در شیراز داشته باشیم. چند کشور را مورد بررسی قرار داده ایم و نامه هایشان را امروز ارسال خواهیم کرد.
و یادامه داد: این کشورها شامل چند کشور اروپایی و چند کشور آسیایی است که در مسیر ما نیستند. مثل عراق که رقیب ما بوده ولی به مرحله نهایی صعود نکرده و کویت که در مسیر حرکت ما برای جام ملت ها نیست. اسلواکی، صربستان و بلاروس کشورهایی هستند که پیگیری کردیم و برای فرانسه و آذربایجان نیز نامه ارسال خواهیم کرد. امیدواریم در 22 شهریورماه تورنمنت را انجام دهیم و مقداری شرایطمان مناسبتر شود. به احتمال زیاد مسابقات جام ملت ها آبانماه در ترکمنستان خواهد بود. ترکمنستان تا بحال یک بیمار کرونایی هم نداشته و شرایط مناسبی برای برگزاری دارد. متاسفانه AFC اصرار دارد بودجه 2020 در همان سال هزینه شود. مشکل این است که ما و تایلند همزمان درخواست میزبانی دادیم که کار ما را سخت تر می کند. AFC در این هفته قطعی خواهد کرد که مسابقات در ترکمنستان و نیز آبانماه باشد یا خیر.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
برنامه صبح و ورزش، چهارشنبه 11 تیر با اجرای شیرین هاشمی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. این برنامه ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش