صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

امیر میرزاییان در گفتگو با رادیو ورزش: وضعیت استقلال در رویارویی با پارس جنوبی جم

برنامه «صبح و ورزش» دوشنبه 6 مرداد در گفتگو با امیر میرزاییان، مربی با سابقه کشورمان به توضیح وضعیت کنونی استقلال برای مواجه با پارس جنوبی جم پرداخت.

1399/05/06
10:16

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم استقلال در دو فصل قبلی در هر دو بازی خود در جم باخت. در لیگ هفدهم با علیرضا منصوریان و در لیگ هجدهم با شفر مغلوب پارس جنوبی جم شد. امشب نیز در لیگ نوزدهم تیم استقلال با مربیگری فرهاد مجیدی به مصاف پارس جنوبی جم خواهد رفت. اگر تیم استقلال در این دیدار برنده شود تا رده دوم جدول بالا می آید و با توجه به شرایطی که در این چند هفته اخیر داشته به چنین امتیازی نیاز دارد. از طرفی پارس جنوبی هم تیمی نیست که به این راحتی در خانه خودش ببازد.
امیر میرزاییان، مربی با سابقه کشورمان در ارزیابی استقلال بیان کرد: باید از لحاظ ذهنی بازیکنان را آماده کرد. زیرا برنامه ها برای کسب سه امتیاز و تمرکز بر آن مهم است. هر چقدر حساسیت ها بالا می رود احساسات هم پررنگتر می شوند و در اینجا نقش کادر فنی و مربی بسیار مهم است.
وی تاکید کرد: پس از ورود پوموسوی تیم پارس جنوبی 4 امتیاز ارزشمند گرفت و حتی رفتن و آسیب دیدگی برخی بازیکنان هم تاثیری در موفقیت این تیم نداشته است.
میرزاییان تصریح کرد: امشب نقش مدافعان استقلال در پیروزی این تیم موثر است. علاوه بر این سرعت دادن به بازی نیز اهمیت دارد.
این مربی افزود: طرفداران تیم نتیجه گرا هستند و مدیران نیز برای جلب نظر هواداران دست به تغییرات زیادی می زنند. هر مربی نیاز دارد تا با مهلتی که در اختیارش قرار می گیرد به نتایج مطلوب دست پیدا کند. تغییرات مکرر مربی باعث عدم ثبات و نیز عدم حرف شنوی بازیکنان از مربی می شود که می دانند به زودی تغییر خواهد کرد. ضمن اینکه تغییر مداوم مربیان باشگاه ها، مربیان و هواداران را متضرر خواهد کرد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای شیرین هاشمی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش