صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

شغل، مهمترین دغدغه قهرمانان ورزشی

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 7 مرداد، در بخش بانوان و ورزش به بحث اشتغال زایی و بیمه قهرمانان ورزشی کشور پرداخت.

1399/05/07
08:29

به گزارش رادیو ورزش؛ زهرا جعفرآبادی، رکوددار پیاده روی کشور در خصوص دغدغه های این روزهای خود به برنامه "صبح و ورزش" گفت: متأسفانه یکی از دغدغه های ما ورزشکاران این است که بعد از پایان ورزش قهرمانی آیا امنیت شغلی برایمان وجود دارد یا خیر. واقعاً این یک مسئله بزرگی است؛ امیدوارم که مسئولین وزارت ورزش و جوانان برای این موضوع تدبیری بیاندیشند تا ورزشکاران حرفه ای که برای سرزمین خودمان تلاش می کنند و تمام زندگی خود را برای بحث تمرینات ورزشی می گذارند، بعد از برهه ورزش حرفه ای، آینده شغلی برایشان به وجود بیاید.
گزارشگر رادیو ورزش برای پیگیری موضوع با پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی مصاحبه ای انجام داد؛ وی در این زمینه اظهار کرد: فدراسیون برنامه خاصی برای اشتغال زایی ورزشکاران قهرمان ندارد؛ اکنون تمام افرادی که عنوان قهرمانی دارند، وارد بخش مربیگری شده اند و درآمد خوبی هم دارند. این اتفاق برای فدراسیون دو و میدانی کمکی است؛ مخصوصاً در رده های پایه که کار می شود.
این قهرمانان اگر بخواهند به استخدام جایی درآیند، آنها را به عنوان قهرمان معرفی می کنیم.
وی افزود: برای بیمه هم صندوق حمایت از ورزشکاران را داریم. این افراد می توانند ضمن ثبت نام خود را بیمه کنند، حتی بیمه تکمیلی.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای شیرین هاشمی و با کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش