صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

عربشاهی: انگیزه بازیکنان ذوب آهن با پرسپولیس خیلی فاصله داشت

برنامه "صبح و ورزش" یکشنبه 19 مرداد، با ضیاء عربشاهی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار پرسپولیس و ذوب آهن گفتگویی انجام داد.

1399/05/19
08:41

به گزارش رادیو ورزش؛ ضیاء عربشاهی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در تحلیل بازی پرسپولیس و ذوب آهن اظهار کرد: گفته می شود تیم پرسپولیس با توجه به اینکه 4 هفته زودتر قهرمان شده، انگیزه صد درصدی که باید در زمین انجام می داد را نداشته است؛ اما بنده مخالف این مسئله هستم؛ زیرا حیثیت تیم خیلی مهمتر است. پرسپولیس تیمی است که 4 سال متوالی قهرمان شده و 4 هفته به اتمام بازیها قهرمانی اش مسجل شده است.
عربشاهی که با برنامه "صبح و ورزش" رادیو ورزش گفتگو می کرد، همچنین افزود: تیم ذوب آهن خیلی خوب شروع کرد و دوندگی بیش از حدی وسط زمین داشت. این تیم با توجه به جایگاهش در جدول برای کسب 3 امتیاز آمده بود و پرسپولیس تنها برای مساوی در میدان حاضر نشده بود. انگیزه ای که بازیکنان ذوب آهن داشتند با انگیزه بازیکنان پرسپولیس خیلی فاصله داشت و همین باعث شده بود که پرسپولیسی ها تمام توان خود را در زمین به کار نگرفته و ذوب آهن بازی خوبی را نشان دهد.
بارها و بارها در مصاحبه ها گفته ام پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد و 3،4 هفته مانده که بازیها تمام شود، قهرمانی اش مسجل می شود.
وی در پاسخ به این سوال که چقدر فرسایشی شدن مسابقات و خستگی بازیکنان را در نتیجه کسب شده پرسپولیس مؤثر می دانید، بیان کرد: شرایط روحی و روانی ورزشکار بسیار مهم است. تعطیلی مسابقات باعث شد شرایط روحی و روانی بازیکنان یک مقدار نزول پیدا کند.
عربشاهی، در پایان گفت: بنده به عنوان یک طرفدار و پیشکسوتی که 14 سال در این تیم بازی کرده ام به هواداران می گویم پرسپولیس این شایستگی را دارد که به قهرمانی آسیا برسد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای حافظ کاظم زاده و کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش