صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

وضعیت استقلال-سپاهان در بازی امشب

برنامه «صبح و ورزش» دوشنبه 20 مرداد در گفتگو با بهتاش فریبا و هادی عقیلی پیشکسوتان تیم های استقلال و سپاهان به بررسی وضعیت این دو تیم در رویارویی امشب آنها پرداخت.

1399/05/20
10:33

به گزارش رادیو ورزش؛ بهتاش فریبا، بازیکن و مدیر سابق باشگاه استقلال در خصوص وضعیت این تیم در بازی امشب با سپاهان گفت: در بازی های جام حذفی تیمی حق اشتباه ندارد و اولین اشتباه آخرین اشتباهش خواهد بود. بازی با سپاهان رقابت حساسی است زیرا قهرمان لیگ مشخص شده و رقابت بر سر رفتن به مسابقات باشگاه های آسیا است. متاسفانه سه بازیکن استقلال یعنی دیاباته، مطهری و اسماعیلی دچار مشکل شده اند و نداشتن دو بازیکن فوروارد کار را سخت تر می کند.
هادی عقیلی، از پیشکسوتان باشگاه سپاهان نیز در اینباره اظهار کرد: بین بازی های لیگ و جام حذفی تفاوت هایی وجود دارد. سپاهان در چند هفته اخیر لیگ نتایج خوبی نگرفت. استقلال هم دچار نوسان شده بود. هر دو تیم نتایج مطلوبی نداشتند اما استقلال به رده دوم صعود کرد و توانست به سهمیه آسیایی نزدیک شود ولی سپاهان از این سهمیه دور شده است. ورود به بازی های آسیایی برای هر دو تیم بسیار مهم است. سپاهان همه توان خود را برای این بازی خواهد گذاشت.
عقیلی درباره حواشی که معمولا در بازی میان سپاهان و استقلال رخ می دهد؛ تصریح کرد: به دلیل اتفاقاتی که در بازی گذشته افتاد؛ هواداران کمی حساس شده اند ولی مساله مهمی نبود و نباید در لیگ به آن پرداخته می شد. این موضوع، تنش عادی بود که در بازی اتفاق افتاده بود و مطمئنا اگر تماشاچی در ورزشگاه بود و بازیکن حمایت و امنیت بیشتری از سوی هواداران خود حس می کرد واکنش ها بدتر هم می شد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش