صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

واعظ آشتیانی در گفتگو با رادیو ورزش: فوتبال نیازمند نظارت و اقدام وزارت ورزش

برنامه «صبح و ورزش» چهارشنبه 12 شهریور در گفتگو با امیررضا واعظ آشتیانی، مدیر ورزشی به صحبت درباره وضعیت کنونی فوتبال کشور پرداخت.

1399/06/12
09:59

به گزارش رادیو ورزش؛ امیررضا واعظ آشتیانی، مدیر ورزشی با تجربه کشورمان در خصوص بحران فوتبال کشورمان و مسائل پیش آمده مثل وضعیت اساسنامه، پرونده ویلموتس، اوضاع فدراسیون، نامه تهدیدآمیز فیفا، مسائل باشگاه های استقلال، پرسپولیس، شهرخودرو، تیمهای نفتی و ... که همه درگیر مشکلاتی شده اند که فوتبال را برای مردم تلخ کرده اند؛ اظهار کرد: گوش شنوایی برای مطرح کردن انتقادات وجود ندارد. ظاهرا گروهی فارغ از اینکه انتقادشان کارشناسی شده باشد یا نه و منصفانه باشد یا نه مسیری را انتخاب کرده اند و کار خودشان را پیش می برند.
وی ادامه داد: فوتبال و ورزش ما به یک بهم خوردگی رسیده است که نیاز دارد مشکلاتش از نگاه فنی، مدیریتی، فرهنگی و اقتصادی با درایت دیده شود.
واعظ آشتیانی تصریح کرد: همیشه کسانی که ساکتند در همه جا حضور دارند و افرادی که حرف می زنند و انتقاد می کنند جایگاهی ندارند. فضای لیدری در فوتبال به فضای مجازی رفته است. جالب است بدانید لیدرهای مجازی در مملکت ما عامل نفوذند. از طرفی برای بروز رفتارهای مردم پسندانه مدیران فوتبالی دیگر دیر شده و این کارها جواب نمی دهد!
وی تاکید کرد: حاشیه سازی و رفتارهای سیاهنمایانه فوتبال ما را دچار مشکل می کند و وزارت ورزش باید فرق بین دخالت و نظارت را بداند و وارد کار شود.
واعظ آشتیانی صراحتا به رادیو ورزش گفت: مجمع فوتبال مجمع بی خاصیتی است که اعضای آن نمایندگان سازمانها و نهادهای مختلف هستند و بقیه روسای هیئت ها هستند و آنها چرا سکوت می کنند؟!
او در پایان تاکید کرد: دولت باید هم اکنون تیمهای فوتبال خود را تعلیق کند. با این کار رقم بازیکن به 500 میلیون تومان و مربی هم به همین حدود می رسد. آنها از جیب دولت بی محابا هزینه می کنند و تا این کار نشود اوضاع درست نمی گردد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش