صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

شهرام عظیمی در گفتگو با رادیو ورزش: در هر شرایطی لیگ برتر والیبال برگزار می شود

برنامه «صبح و ورزش» چهارشنبه 19 شهریور در گفتگو با شهرام عظیمی، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون والیبال به موضوع آغاز لیگ والیبال پرداخت.

1399/06/19
11:23

به گزارش رادیو ورزش؛ شهرام عظیمی، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون والیبال در خصوص آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار کرد: با درگیری کل دنیا با ویروس کرونا اتفاقات جدید در تمام ساختارهای ورزشی دنیا رخ داد که لازم است برای عبور از این بحران مدیریت اقتضایی کنیم. ما در آستانه ورود به المپیک 2021 هستیم و هدفگذاری ما قرار گرفتن بروی سکوی المپیک است که برای رسیدن به این هدف باید با یک تیم حرفه ای کارها را پیش ببریم. بر همین اساس لیگ امسال را بصورت حرفه ای پیش خواهیم برد.
وی درباره ابتلای اعضای تیم والیبال هورسان رامسر و حضور این تیم در رقابت ها نیز توضیح داد: ما باید بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و پروتکلهای بهداشتی که به ما ابلاغ کرده است اقدام کنیم. بر اساس دستوالعمل ها هر تیم می تواند با 9 بازیکن بازی کند. این تیم نیز باید با 9 بازیکن باقیمانده خود در زمین بازی کند. تعویق در بازی ها برای این تیم برنامه ریزی ها را دچار اشکال می کند. با شروع بهمن ماه باید مسابقات دور مقدماتی به اتمام برسند و وارد پلی اف شویم و تا اسفندماه باید بازیکنان تحویل تیم ملی شوند تا برای اردوهای المپیک 2021 تمرین کنند.
عظیمی ادامه داد: ممکن است مشکل هورسان برای تیمهای دیگر هم پیش بیاید. نمی توان قوانین را زیر پا گذاشت. بر اساس ابلاغهای ستاد ملی مبارزه با کرونا رفتار خواهیم کرد.
مسئول کمیته مسابقات فدراسیون والیبال در زمینه صعود و سقوط تیم ها به لیگ برتر و دسته اول و تعداد تیمهای لیگ برتری نیز به مخاطبین رادیو ورزش گفت: تیم شهرداری قزوین در لیگ یک با گروهی 8 تیمی رقابت می کرد. پس از امتیازشماری ها معلوم شد که تیمی است که به والیبال کشور کمک می کند و توانست به لیگ برتر وارد شود. شهرداری قزوین شخصیت تیمی بسیار خوبی دارد و با حمایت شهرداری قزوین وضعیت خوبی داشت. دو تیم هورسان رامسر و جوان ارومیه ( که به آذرباتری ارومیه تغییر نام پیدا کرده) نیز بطور مستقیم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده اند.
وی درباره مبلغ ورودیه تیم ها به لیگ برتر توضیح داد: این مبلغ برای هر تیم 150 میلیون تومان است که همه تیمها ورودی خود را پرداخت نموده اند. برخی تیم ها از گذشته بدهی دارند که با توجه به شرایط حال حاضر به آنها فرصت داده شده تا در قالب چک و تعهد بدهی خود را پرداخت کنند و چرخ والیبال کشور بچرخد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش