صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

كریم قنبری در گفتگو با رادیو ورزش: تحلیل بازی سپاهان با النصر

برنامه «صبح و ورزش» چهارشنبه 26 شهریور در گفتگو با کریم قنبری، مربی و بازیکن سابق تیم سپاهان به بحث درباره شرایط این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

1399/06/26
10:27

به گزارش رادیو ورزش؛ کریم قنبری، مربی و بازیکن سابق تیم سپاهان در خصوص بازی دیشب بین سپاهان و النصر عربستان اظهار کرد: النصر در وضعیت مطلوبی قرار دارد و چهار بازیکن خارجی (دروازه بان، دفاع مرکزی، هافبک پشت مهاجم و مهاجم) که در مرکز تیم قرار داده اند؛ نفرات خوبی هستند.
وی ادامه داد: پیش بینی می شد که بازی راحتی نداشته باشیم. بازی را در زیمن خودمان شروع کردیم و سعی کردیم در حالت دفاع و خط حمله قرار بگیریم. قطعا نیمه اول قابل قبول نبود و نباید ضربات ایستگاهی به حریف می دادیم و همین هم باعث به گل رسیدن حریف شد و کار ما را سخت تر کرد.
در نیمه دوم کمی جلوتر آمدیم ولی اسیر ضدحمله های خوب آنها شدیم. گل دوم را هم به دلیل اشتباه پورقاز خوردیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده گفتگوی کامل باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش