صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

حمید درخشان در گفتگو با رادیو ورزش: نقد بازی پرسپولیس با التعاون

برنامه «صبح و ورزش» چهارشنبه 26 شهریور در گفتگو با حمید درخشان، مربی و بازیکن پیشین پرسپولیس به نقد بازی دیشب پرسپولیس با التعاون عربستان پرداخت.

1399/06/26
10:59

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید درخشان، مربی و بازیکن پیشین پرسپولیس درباره بازی دیشب پرسپولیس با التعاون عربستان اظهار کرد: از تیمی که تغییراتی در آن صورت می گیرد؛ وقتی وارد تورنمنت مهمی می شود نمی توان انتظار داشت که روند خیلی خوبی در بازی هایش داشته باشد.
درخشان تاکید کرد: با اضافه شدن بازیکنان جدید نیاز به زمان است تا هماهنگی ها ایجاد شود. پرسپولیس در نیمه اول هماهنگی لازم را نداشت. در این نیمه دروازه بان ما کمک کرد که التعاون نتواند کاری کنند و نیمه ابتدایی بدون گل ماند. در 45 دقیقه دوم پرسپولیس به مراتب بهتر و تهاجمی تر بازی کرد. تعداد بازیکنان بیشتری در منطقه 18 قدم حریف داشت و با یک کار ایستگاهی خوب دستمزد خودش را گرفت و گل زد.
وی تصریح کرد: ممکن است بازیکنان پرسپولیس از نظر فیزیکی آمادگی خوبی داشته باشند اما مهمترین اصل یک بازی گروهی هماهنگی در کار گروهی و در تاکتیک هاست. ان شاءالله در بازی های بعدی با توجه به شناخت بیشتری که نسبت به این تیم داریم و با دانستن نقاط قوت و ضعف آن، بازی بهتری را رقم بزنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست بطور کامل شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش