فرهنگ و ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 به مدت 1:20دقیقه

بررسی عملکرد فرهنگی و ورزشی دولت

برنامه "فرهنگ و ورزش" یکشنبه 4 شهریور، با بهرام آقاخانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل، درباره برنامه های فرهنگی این اداره کل به گفتگو پرداخت.

1397/06/05
10:06

به گزارش رادیو ورزش؛ بهرام آقاخانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل، در پاسخ به این سوال که آیا به مناسبت هفته دولت برنامه ها یا پروژه هایی را آماده کرده اید، اظهار داشت: هفته دیگر خدمت دکتر محمدیان، معاون محترم وزیر ورزش هستیم تا انشالله 3 پروژه در استان افتتاح کنیم. پروژه ها در شهرستانهای اردبیل، شهرستان گرمی و پارس آباد افتتاح خواهد شد.
وی، در ارتباط با جایگاه فرهنگ در حوزه ورزش این استان عنوان کرد: ما در برنامه هایی که داریم به خصوص بحث ورزش های همگانی مسئله فرهنگ را جدی گرفته ایم. برنامه های مخصوصی مثل پیاده روی و دوچرخه سواری را برای خانواده ها در نظر می گیریم. اگر بحث فرهنگ را جدا از ورزش ببینیم، مسلماً در هر دو مقوله به مشکل برخواهیم خورد؛ بنابراین ما همیشه هر دو بحث را در کنار هم می بینیم و بر اساس آنها برنامه ریزی می کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به فعالیت های این اداره در حوزه فرهنگ سازی اشاره کرد و گفت: سال گذشته میزبان مسابقات والیبال بودیم و تماشاگران به شایستگی در سالن حضور پیدا کردند و به تشویق تیم ملی پرداختند. در این خصوص ما کلاس های آموزشی برای تماشاگران در نظر گرفته بودیم. همایش اخلاق در ورزش را حتماً در فصل برگزار می کنیم تا بحث رفتار و کردار صحیح ورزشکاران، مربیان و داوران و نکات فرهنگی لازم توسط اساتید بازگو شود.
آقاخانی، در پاسخ به این سوال که آیا برای ورزشکاران اعزامی به بازیهای آسیایی کلاس های توجیهی فرهنگی برگزار کردید، تشریح کرد: هیأت های ورزشی ما برای تمام قهرمانان کلاسهای توجیهی برگزار کردند و درباره نحوه رفتارشان توضیحات لازم را به اطلاع رساندند. تمام ورزشکاران اعزامی استان و نیز مربیان در این دوره ها حضور داشتند.
برنامه فرهنگ و ورزش، امروز با اجرای چراتی روی آنتن رفت. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی است که در جهت اعتلای فرهنگ ورزش روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:05 به مدت80 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
فرهنگ و ورزش