چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

اما و اگرهای اعزام اسكواش بازان به جاكارتا

برنامه "چشم انداز" چهارشنبه 29 فروردین، در گفتگو با سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش، به بررسی وضعیت اسكواش بازان كشور برای اعزام به بازیهای آسیایی جاكارتا اختصاص داشت.

1397/02/01
08:55

به گزارش رادیو ورزش؛ سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش، در خصوص وضعیت آمادگی اسكواش بازان كشور گفت: بعد از موفقیت كاروان اسكواش كشورمان در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان آسیا، بیشترین تعهدی كه به ستاد عالی بازیهای آسیایی جاكارتای اندونزی داده بودیم، این بود كه در بخش آقایان ششم بزرگسالان آسیا و در بخش بانوان هشتم آسیا شویم.
وی از اردوهای مؤثری كه در تهران و كوالالامپور در زمستان پارسال توسط وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك برگزار شده بود خبر داد و افزود: در سالهای گذشته اگر با قرعه خوبی در بخش آقایان مواجه می شدیم، حتی می توانستیم مقام هشتم آسیا را كسب كنیم.
سلیمانی در همین رابط اشاره كرد: ورزشكارانمان با بازیكنان مالزی تمرینات خوبی داشتند و 4 روز زودتر از رقابتها به كره جنوبی اعزام شدند. برهمین اساس شرایط به نفع تیم ملی كشورمان تمام شد. خوشبختانه در این رقابتها تیم ملی كشور بالاتر از آن تعهدی كه داده شده بود، یعنی در كنار مالزی روی سكوی سوم آسیا ایستاد و در بخش بانوان با شكست تیم قدرتمند سنگاپور موفق شدیم رتبه ششم آسیا را در رده بزرگسالان بدست بیاوریم.
رئیس فدراسیون اسكواش با انتقاد از نادیده انگاشتن زحمات دلسوزان این مجموعه و عدم انتقال گزارش فعالیتهای انجام شده از طیف گذشته به طیف جدید یادآور شد: طبق تعهدی كه در دی ماه سال قبل به ستاد بازیها داده بودیم، به تعهدات خود عمل كردیم. اما متاسفانه ریاست كاروان هم در جریان این قضیه نبود كه فدراسیون به وظایف خود حتی بیش از تعهداتی كه داده بود عمل كرده است.
نهایت لطفی كه شد این بود كه مجددا با حضور دكتر سجادی، مسئولان كمیته ملی المپیك و هیأت اجرایی، وضعیت اسكواش را طبق تعهدات مشخص كنند و این حالیست كه اگر اسكواش برای اعزام به جاكارتا حمایت نشود، ابتدا لطمه به بنده به عنوان رئیس فدراسیون خواهد خورد و سپس به افتخاراتی كه در طول 7 سال دوران مسئولیتم با كمك كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش كسب كردیم. زیرا ورزشكارانمان با امید اعزام به مسابقات آسیایی جاكارتا توانستند هنر خود را در كره جنوبی به نمایش بگذارند.
برنامه چشم انداز، امروز با اجرای كشاورز روی آنتن رفت. این برنامه كاری از گروه علوم ورزشی است كه هر چهارشنبه ساعت 13:35 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
چشم انداز