چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

شرایط اردویی تیم ملی ووشو جهت اعزام به جاكارتا

برنامه "چشم انداز" چهارشنبه 26 اردیبهشت، در گفتگو با مجید ملكی، مدیر تیم های ملی فدراسیون ووشو، به بررسی شرایط تمرینی ورزشكاران حاضر در اردو پرداخت.

1397/02/29
09:36

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید ملكی، مدیر تیم های ملی فدراسیون ووشو، در ارتباط با وضعیت اردویی تیم های ملی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی بزرگسالان به منظور حضور در بازیهای آسیایی جاكارتا آغاز شده است و هم اكنون ووشوكاران در آكادمی ووشو مشغول به تمرین هستند و این اردوها احتمالاً تا 23 مرداد، زمان اعزام به مسابقات ادامه خواهد داشت.
وی در مورد مدت زمان برگزاری اردوها گفت: حدود 4 ماه و 12 روز برای تیم اردو پیش بینی كرده ایم. همچنین تیم ملی اندونزی یك ماه (23 اردیبهشت تا 23 خرداد) در آكادمی ووشو میهمان ما است و با تیم ملی كشورمان تمرین خواهد كرد.
ملكی، در مورد تركیب ورزشكاران حاضر در ادوی تیم ملی توضیح داد: ما ابتدا حدود 40 نفر را در 4 وزن آقایان و 30 نفر را در 2 وزن بانوان به اردوی تیم ملی دعوت كردیم كه از تعداد 40 نفر آقایان، فعلاً 8 نفر در اردوی تیم های ملی باقی مانده اند. اسامی ورزشكاران حاضر در اردوی تیم ملی نیز بدین شرح است: در 56 كیلوگرم رضا سبحانی و سعید جاوید؛ در وزن -60 كیلوگرم عرفان آهنگریان؛ در وزن 65 كیلوگرم علی محمدی و فرود ظفری؛ در 70 كیلوگرم محسن محمد صیفی و عباس شیخی. از بین این ورزشكاران 4 نفر منتخب نهایی و 3 نفر حذف خواهند شد.
در بخش بانوان در وزن 52 كیلوگرم الهه و سهیلا منصوریان در اردو حضور دارند كه یكی از آنها باید حذف شود. در وزن 60 كیلوگرم صدیقه دریایی و شهربانو منصوریان حضور دارند كه از بین این ورزشكاران نیز باید یك نفر حذف شود.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا از ورزشكاران حذف شده به عنوان حریف تمرینی استفاده می شود یا خیر بیان كرد: قرار است تا پایان اردوها این ورزشكاران در تمرینات حضور داشته باشند. البته تكلیفشان مشخص خواهد شد و به عنوان ذخیره و حریف تمرینی به فعالیت خود ادامه می دهند. با توجه به شرایط اردوها ممكن است نفراتی دیگر هم به آنها اضافه شوند.
مدیر تیم های ملی، درباره وضعیت ورزشكاران بخش تالو گفت: در بخش تالوی بانوان 3 ورزشكار به نامهای زهرا كیانی، هانیه رجبی و فاطمه حیدری را داریم كه به صلاحدید كادر فنی 2 یا 3 نفرشان اعزام می شوند. در بخش بانوان وضعیت خوبی در تالو داریم. اما در بخش آقایان هیچ نماینده ای نخواهیم داشت.
برنامه چشم انداز، امروز با اجرای فرید خطیری، كاری از گروه علوم ورزشی بود كه هر چهارشنبه ساعت 13:35 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
چشم انداز