چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

استقبال خوب كشورها از كنفرانس بین المللی تنیس

برنامه "چشم انداز" چهارشنبه 2 آبان، با سید امیر برقعی، مسئول فدراسیون جهانی تنیس، در ارتباط با كنفرانس بین المللی مربیان گفتگویی انجام داد.

1397/08/05
08:06

به گزارش رادیو ورزش؛ سید امیر برقعی، مسئول فدراسیون جهانی، در خصوص كنفرانس بین المللی مربیان كه به تازگی در قطر برگزار شده است و اهداف برپایی آن اظهار كرد: این دوره، دومین دوره كنفرانس بین المللی مربیان فدراسیون جهانی تنیس در دوحه و به میزبانی فدراسیون قطر برگزار شد. استقبال بسیار خوبی از این كنفرانس شد؛ البته ما از 5،6 ماه گذشته خیلی روی این موضوع كار كردیم كه از كشورهای بیشتری مربیانی را دعوت كنیم.
وی، افزود: این كنفرانس منطقه ای است و هر 2 سال یكبار برگزار می شود. 8 كنفرانس در دنیا برپا می شود كه این دومین كنفرانس بود. 6 كنفرانس دیگر در مناطق مختلف جهان تا پایان سال 2018 برگزار می شود. سال 2016 اولین دوره آن در ایران برگزار می شود.
از 19 كشوری كه بنده مسئولیت توسعه ورزش تنیس را در آنها برعهده دارم، نمایندگان 12 كشور در كنفرانس حضور داشتند. خوشبختانه گستردگی بین المللی بسیار خوبی بود. در این كنفرانس از 20 كشور نماینده داشتیم و نمایندگانی از شمال آفریقا، الجزایر، مراكش و حتی آلمان و آمریكا حضور یافته بودند كه این مسئله نشان داد كنفرانس از جذابیت كافی برخوردار بوده است. چهره های بسیار مطرح منطقه هم در این كنفرانس شركت داشتند.
برقعی، خاطرنشان كرد: در كشورما علی غم اینكه مسائل مالی شرایط را برای حضور دررویدادهای بین المللی سخت می كند، انگیزه حضور مربیان جوانمان بسیار خوب بود. حدود 35 مربی ایرانی در كنفرانس حضور یافته بودند كه نمود بسیار خوبی داشت.
برنامه چشم انداز، با اجرای منصوریان، چهارشنبه ها ساعت 13:35 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
چشم انداز