چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

استقبال خوب کشورها از کنفرانس بین المللی تنیس

برنامه "چشم انداز" چهارشنبه 2 آبان، با سید امیر برقعی، مسئول فدراسیون جهانی تنیس، در ارتباط با کنفرانس بین المللی مربیان گفتگویی انجام داد.

1397/08/05
08:06

به گزارش رادیو ورزش؛ سید امیر برقعی، مسئول فدراسیون جهانی، در خصوص کنفرانس بین المللی مربیان که به تازگی در قطر برگزار شده است و اهداف برپایی آن اظهار کرد: این دوره، دومین دوره کنفرانس بین المللی مربیان فدراسیون جهانی تنیس در دوحه و به میزبانی فدراسیون قطر برگزار شد. استقبال بسیار خوبی از این کنفرانس شد؛ البته ما از 5،6 ماه گذشته خیلی روی این موضوع کار کردیم که از کشورهای بیشتری مربیانی را دعوت کنیم.
وی، افزود: این کنفرانس منطقه ای است و هر 2 سال یکبار برگزار می شود. 8 کنفرانس در دنیا برپا می شود که این دومین کنفرانس بود. 6 کنفرانس دیگر در مناطق مختلف جهان تا پایان سال 2018 برگزار می شود. سال 2016 اولین دوره آن در ایران برگزار می شود.
از 19 کشوری که بنده مسئولیت توسعه ورزش تنیس را در آنها برعهده دارم، نمایندگان 12 کشور در کنفرانس حضور داشتند. خوشبختانه گستردگی بین المللی بسیار خوبی بود. در این کنفرانس از 20 کشور نماینده داشتیم و نمایندگانی از شمال آفریقا، الجزایر، مراکش و حتی آلمان و آمریکا حضور یافته بودند که این مسئله نشان داد کنفرانس از جذابیت کافی برخوردار بوده است. چهره های بسیار مطرح منطقه هم در این کنفرانس شرکت داشتند.
برقعی، خاطرنشان کرد: در کشورما علی غم اینکه مسائل مالی شرایط را برای حضور دررویدادهای بین المللی سخت می کند، انگیزه حضور مربیان جوانمان بسیار خوب بود. حدود 35 مربی ایرانی در کنفرانس حضور یافته بودند که نمود بسیار خوبی داشت.
برنامه چشم انداز، با اجرای منصوریان، چهارشنبه ها ساعت 13:35 به مدت 25 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
چشم انداز