چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

راهبردهای فدراسیون ورزش كارگری در سند چشم انداز

برنامه چشم انداز چهارشنبه 20 بهمن ماه با حضور دكتر سید امیر حسینی، رئیس فدراسیون ورزش كارگری به بررسی راهبردها و استراتژی های این فدراسیون پرداخت.

1395/11/23
13:47

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر سید امیر حسینی، رئیس فدراسیون ورزش كارگری پیرامون راهبردهای این فدراسیون اظهار كرد: چشم انداز ما جامعه كار و تلاش فعال، با نشاط و با بهره وری بالاست. فدراسیون ورزش كارگری 4 راهبرد اصلی را در حوزه های مختلف خود دنبال می كند كه بشرح ذیل است:
1- توسعه زیرساختهای پایه ورزش كارگری كه با تصویب ماده 154 قانون كار این فرصت فراهم گشت تا 284 مكان ورزشی در سراسر كشور ساخته شود. در تلاش هستیم ضریب اشتغال و بهره وری را در این مجموعه ها بالا ببریم و در این راستا قصد داریم فعالیت باشگاه های آماتوری و همچنین پایگاه های ورزشی قلبی و تنفسی و تمرینات قدرتی را ایجاد كرده و توسعه دهیم. 2- استانداردسازی فرآیندها، قوانین و مقررات تا خدمات رسانی بهتری به جامعه كارگری ارائه نمائیم و با كمك منابع انسانی متخصص و كارآمد نیروی انسانی مورد نیاز در ورزش كارگری را جهت داده و بهره وری را افزایش دهیم. 3- راهكار اطلاع رسانی و تبلیغات كه به دلیل اینكه در حال حاضر موضوع ورزش كارگری در جامعه ما مسئله پررنگی نیست؛ هدف ما در این راهبرد افزایش آگاهی و حساسیت بیشتر از طریق افكار عمومی و رسانه ها در خانواده كار و تلاش است. 4- تقویت ظرفیت های ساختار سازمانی كه در این راستا لازم است تشكّل ها، هیئت ها و ورزش كارگری تقویت شوند و توجه صنوف مختلف نیز به این موضوع جلب گردد. بعلاوه جایگاه ورزش بانوان كارگر نیز خیلی جدی تر دیده شود. برای توسعه فعالیتهای ورزشی و سبك زندگی فعال باید رویدادهای جذاب و با نشاط تعریف شوند كه شامل مسابقات قهرمانی منطقه ای، استانی، كشوری و جهانی می گردد.
برنامه " چشم انداز " چهارشنبه 20 بهمن كاری از گروه علوم ورزشی به تهیه كنندگی صدف سبحانی و اجرای علی رغبتی بود. این برنامه چهارشنبه ها از ساعت 13:30 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
چشم انداز