چشم انداز چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

چشم انداز

یكسان سازی و وحدت رویه در آموزش مربیان كاراته

برنامه چشم انداز چهارشنبه 30 فروردین ماه با حضور صادق فرجی، رئیس فدراسیون كاراته به بررسی اقدامات و افق های آتی این فدراسیون پرداخت.

1396/02/02
09:01

به گزارش رادیو ورزش؛ صادق فرجی، رئیس فدراسیون كاراته پیرامون اقدامات انجام شده در این فدراسیون اظهار كرد: ما در ابتدا كل آئین نامه های فدراسیون را مورد بازنگری قرار دادیم. بعلاوه كمیته برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات را تشكیل دادیم و تدوین منشور اخلاقی را پیش بینی كردیم.
هیئت های استانی بازوهای اصلی فدراسیون هستند كه برای آنها نیز برنامه ریزی كرده ایم. در ضمن قصد كاهش تصدی گری در فدراسیون را داریم. در این راستا راه اندازی بانك اطلاعات را شروع كرده ایم. ازین پس ورزشكارانی كه ارتقا كمربند دارند باید وارد سامانه شوند و بدین طریق دسترسی به اطلاعات در كمترین زمان ممكن مهیا می شود.
فرجی درخصوص داوری و یكسان سازی آموزش مربیان كاراته بیان كرد: ما 17 هزار نفر داور داریم. شاخصه هایی برای اعزام داورها مانند مقطع سنی و شرایط مالی تعیین كرده ایم .
یكسان سازی و وحدت رویه در آموزش یكی از ركن های اصلی فدراسیون است به این جهت موضوع طرح درس كلاس ها در سطوح مختلف ممتاز، درجه 1، درجه 2 و درجه 3 را برای مربیان كاراته برنامه ریزی كرده ایم.
قصد داریم امسال مسابقات باشگاهی را برگزار كنیم و برای تشویق مربیان قهرمانان پرور اعلام كرده ایم اگر یك مربی، 3 ورزشكار ملی پوش پرورش دهد به عنوان كادر تیم ملی جذب می شود.
برنامه "چشم انداز " چهارشنبه 30 فروردین كاری از گروه علوم ورزشی به تهیه كنندگی صدف سبحانی و اجرای علی رغبتی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه چهارشنبه ها از ساعت 13:30 به مدت 25 دقیقه از گروه علوم ورزشی از شبكه رادیو ورزش پخش می شود.


دسترسی سریع
چشم انداز