تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

پیگیری اردوی آماده سازی تیم ملی شیرجه برای مسابقات آسیایی


برنامه "تیتر اول" سه شنبه 30 آبان، در گفتگو با رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، به بررسی شرایط آماده سازی 6 ملی پوش شیرجه رو برای حضور در مسابقات آسیایی پرداخت.

1396/09/01
10:02


به گزارش رادیو ورزش؛ تمرینات آماده سازی تیم ملی شیرجه برای حضور در بازیهای آسیایی با 6 ملی پوش برگزار می شود.
رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، در پاسخ به این سوال که 6 شیرجه رو تیم ملی بر چه اساسی انتخاب شده اند، بیان کرد: 6 ورزشکار منتخب بهترین شیرجه روهای ما هستند. در مسابقات قهرمانی کشور که برگزار شد، براساس تصمیم کمیته فنی این ورزشکاران برای برگزاری اردوهای متمرکز و غیرمتمرکز تیم ملی شیرجه و جهت حضور در بازیهای آسیایی انتخاب شدند.
رضوانی، تصریح کرد: ورزشکاران شیرجه ما در استان های مختلف حضور دارند و اکثر 6 ملی پوش منتخب ما در استانهای تهران و تبریز ساکن هستند. برای اینکه بتوانیم این ورزشکاران را مدیریت کنیم و تا بازیهای آسیایی تمریناتشان را زیر نظر کمیته فنی انجام دهند، قسمتی از اردوها را به صورت غیرمتمرکز و زیر نظر مربیان مورد تأیید فدراسیون و کمیته فنی برگزار کردیم تا انشالله زمانیکه کمیته فنی اعلام کرد و در چارت برنامه ها وجود دارد، 6 ملی پوش تمرینات خود را کنار یکدیگر در تهران یا تبریز پیگیری کنند.
وی، خاطرنشان کرد: انشالله هفته آینده یک کلینیک بین المللی زیر نظر یکی از مدرسین معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی در تهران خواهیم داشت. وی مدرس کشور انگلستان و اصالتاً روس است. روس ها در شیرجه مانند کشور چین دارای تبحر خاصی هستند. در کلینیک هفته آینده ملی پوشان کشورمان نیز حضور خواهند داشت.
برنامه زنده تیتر اول، امروز با اجرای اسکویی روی آنتن رفت. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی است که هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول