تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

6 کرسی در کنفدراسیون هندبال آسیا برای ایران

برنامه زنده تیتر اول دوشنبه 18 دی با حضور علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال به موضوع کسب 6 کرسی در کنفدراسیون آسیا و وضعیت تیم ملی هندبال اختصاص داشت.

1396/10/19
10:37

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون کسب 6 کرسی در کنفدراسیون آسیا توضیح داد: در کنگره هندبال قاره آسیا که در ترکیه برگزار شد؛ 6 کرسی بسیار ارزشمند برای کشور بدست آمد.
بنده به عنوان نائب رئیس کنفدراسیون آسیا و میترا نوری، عضو کمیته توسعه و روابط بین الملل، سعید رجایی، عضو کمیته پزشکی، علیرضا حبیبی، عضو کمیته مربیان، محسن کرباسچی، عضو کمیته پیشکسوتان و رویا رحیمی، عضو کمیته قضایی کنفدراسیون هندبال آسیا انتخاب شدند.
در طی یکسالی که به فدراسیون هندبال بازگشتم؛ سعی کردم رابطه قبلی را دوباره بوجود آورم. امیدوارم این کرسی ها در توسعه و گسترش هندبال کشور موثر باشند.
رحیمی درخصوص وضعیت تیم ملی هندبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: 10 روز دیگر مسابقات قهرمانی هندبال آسیا در کره برگزار می شود که انتخابی جام جهانی نیز هست و 4 تیم برای مسابقات جهانی انتخاب می شوند.
تیم ملی 10 روز در اسلوونی اردو داشت و هم اکنون در تورنمنت قطر به سر می برد.
ما با ژاپن و ازبکستان همگروه هستیم. تیم خوبی را اعزام می کنیم و خیلی برای تیم زحمت کشیده شده ایم. در حال حاضر یکی از بهترین تیم های تاریخ هندبال را داریم و 12 لژیونر را دور هم جمع کردیم و مطمئنا نتیجه خوبی می گیریم و روی سکو خواهیم رفت.
برنامه زنده تیتر اول دوشنبه 18 دی با اجرای زورقچیان و کاری از گروه تفریحات ورزشی بود. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول