تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

تیم فوتسال تاسیسات دریایی به لیگ یک سقوط کرد

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 30 اردیبهشت با حضور دبیر سازمان لیگ فوتسال و رئیس فدراسیون شمشیربازی به موضوعات وضعیت تیم تاسیسات دریایی و ملاک اعزام بانوان شمشیرباز به بازیهای آسیایی جاکارتا اختصاص داشت.

1397/02/31
13:57

به گزارش رادیو ورزش؛ کاظم سلیمانی، دبیر سازمان لیگ فوتسال با اعلام سقوط تیم فوتسال تاسیسات دریایی به لیگ دسته یک، در این رابطه توضیح داد: متاسفانه تیم قدرتمند تاسیسات دریایی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر حضور نیافت و با تصمیم هیئت مدیره، کمیته فوتسال به دسته یک سقوط کرد.
وی افزود: ما 4 نامه به باشگاه تاسیسات دریایی نوشتیم و تلفنی نیز با آنها صحبت کردیم. ولی جوابی از سوی آنها دریافت نکردیم. بنابراین طبق ماده 15 آئین نامه برگزاری مسابقات چنانچه تیمی در مسابقات شرکت نکند، خود به خود به دسته پائین سقوط می کند.
سلیمانی ادامه داد: هیات رئیسه هفته آینده جلسه تشکیل خواهد داد و در مورد جایگزین این تیم، تصمیم گیری خواهد کرد.
دکتر فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی با اعلام این مطلب که ملاک حضور بانوان در بازیهای آسیایی جاکارتا، موفقیت در قهرمانی آسیا است عنوان کرد: طی 2 و 3 سال گذشته، دختران ما در رده های پایه آسیا درخشش خوبی داشتند و نتایج خوبی را کسب کردند. با همین پتانسیل، تیمهای ورزشی ما شانس زیادی برای کسب مدال در بازیهای آسیایی دارند. وی یادآور شد: از 25 خرداد تا 2 تیر مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند برگزار می شود و ما نهایتا تا هفته اول تیر فرصت داریم که اسامی نهایی ورزشکاران را برای بازیهای آسیایی اعلام کنیم.
با همین استدلال، ستاد عالی بازیهای آسیایی پذیرفت که نتایج کسب شده در این مسابقات می تواند ملاک بازیهای آسیایی باشد. چون مسابقات قهرمانی آسیا خیلی مشکلتر از مسابقات آسیایی جاکارتا است. بانوان ما یک ماه است که در اردوی شبانه روزی بسر می برند و شرایط خیلی خوبی دارند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 30 اردیبهشت با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول