تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

اعزام تیم ملی کامپاند به مرحله چهارم جام جهانی تیراندازی با کمان برلین

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 24 تیر با حضور دبیر فدراسیون هندبال و دبیر فدراسیون تیر و کمان به موضوعات قرعه کشی لیگ برتر هندبال بانوان و اعزام تیم ملی کامپاند به مرحله چهارم جام جهانی تیر و کمان در برلین اختصاص داشت.

1397/04/25
08:32

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال با اعلام انجام قرعه کشی لیگ برتر هندبال بانوان در این رابطه اظهار کرد: روز شنبه قرعه کشی لیگ برتر بانوان با حضور نمایندگان 8 تیم شرکت کننده در فدراسیون انجام شد. این مسابقات همانند سال گذشته بصورت دوره ای برگزار می شود. مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان از دوم شهریور شروع می شود و بعد از یک وقفه کوچک برای مسابقات قهرمانی آسیا، ادامه پیدا کرده و تا قبل از پایان سال به اتمام می رسد.
وی ادامه داد: طبق جدول تیمهایی که قرعه فرد به آنها خورده هفته اول میزبان هستند و تیمهای با قرعه زوج در هفته دوم میزبانی خواهند کرد و مسابقات تا آخر فصل بدین روال ادامه خواهد یافت.
رضا کیارستمی، دبیر فدراسیون تیر و کمان دیگر میهمان این برنامه بود که با اعلام اعزام تیم ملی کامپاند زنان و مردان برای شرکت در مرحله چهارم جام جهانی تیراندازی با کمان برلین آلمان در این خصوص عنوان کرد: مرحله چهارم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان از روز دوشنبه در برلین آلمان آغاز می شود و امشب ورزشکاران ما متشکل از 4 ورزشکار مرد و 4 ورزشکار زن در رشته کامپاند عازم این کشور هستند.
وی در ادامه افزود: زهرا نعمتی تنها ورزشکار ریکرو ما مستقیما از کشور چک به این تیم ملحق خواهد شد و دیگر ورزشکاران ما در ریکرو در تهران در اردو بسر می برند. شرایط امتیازات و مسابقات بشکلی بود که کادر فنی پیشنهاد داد که تیم ریکرو در کشور تمرین داشته باشند و به مسابقات اعزام نشوند و کمیته فنی هم موافقت کرد و تنها کامپوند شرکت می کند.
کیارستمی یادآور شد: ما در دو مرحله از چهار مرحله این مسابقات شرکت کرده ایم و ورزشکاران ما شانس زیادی برای رسیدن به مرحله فینال فینالیستها ندارند. ما این اعزام را به عنوان یک مسابقه تدارکاتی برای حضور در بازیهای آسیایی حساب کرده ایم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 24 تیر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول