تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

اعزام تیم ملی کشتی آزاد امید به جام جهانی روسیه

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 23 دی با حضور رئیس اسبق فدراسیون قایقرانی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید به موضوع ساخت جاده سلامتی کنار دریاچه آزدی و اعزام تیم ملی کشتی آزاد امید به جام جهانی روسیه پرداخت.

1397/10/24
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا امینی، رئیس اسبق فدراسیون قایقرانی پیرامون مطرح شدن دوباره موضوع ایجاد جاده سلامتی در کنار دریاچه آزادی که محل تمرین قایقرانان و کوچینگ مربیان است و مشکلات مرتبط با آن اظهار کرد: چندین بار درخواست شد که در کنار دریاچه آزادی جاده تندرستی درست شود. همان زمان جلسه ای با داورزنی، معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی و شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی تشکیل و قرار شد از آنجا که دریاچه دو رینگ پائین و بالا دارد؛ اگر این کار انجام می شود؛ در رینگ بالا باشد؛ چون رینگ پائین مربوط به فدراسیون قایقرانی است. خوشبختانه در آن موقع این استدلال مورد قبول قرار گرفت. ولی حالا دوباره این بحث مطرح شده است. مخصوصا اگر بخواهند که در شرق دریاچه رستوران بزنند؛ واقعا اشتباه است. چون این مکان تنها مناسب ورزش قهرمانی است و بحث درآمدزایی در آن درست نیست. امیدواریم این موضوع در حد شایعه باشد و واقعیت نداشته باشد.
علیرضا رضایی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص تصمیم فدراسیون در رابطه با اعزام تیم ملی کشتی آزاد امید به جای بزرگسالان به جام جهانی روسیه گفت: از آنجا که تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان انصراف خود را از جام جهانی اعلام کرده است؛ در این فاصله از سرپرست فدراسیون درخواست کردم که از این فرصت جهت اعزام تیم ملی امید استفاده شود. بنی تمیم نیز با این پیشنهاد موافقت کرد. بعلاوه قرار شد که در یک یا دو وزن هم از تیم بزرگسالان اعزام صورت گیرد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 23 دی با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول