تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

وضعیت دو ملیتی های تیم ملی بسکتبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 3 تیر با حضور دبیر فدراسیون بسکتبال و روابط عمومی فدراسیون هندبال به آخرین اخبار و رویدادهای این دو رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/04/04
21:55

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود عماری، دبیر فدراسیون بسکتبال پیرامون عدم حضور بازیکن دو ملیتی تیم بسکتبال در اردوی آماده سازی برای حضور در جام جهانی 2019 و کسب سهمیه المپیک 2020 که با دعوت از 19 بازیکن آغاز شده است، اظهار کرد: نوید نیک تاش به دلیل مشکلی که برای مادرش پیش آمده از کادر فنی اجازه گرفته تا وضعیت مادرش مشخص شود. مایک رستم پور در اردو حضور دارد. آرون گرامی پور نیز به خاطر آسیب دیدگی تحت فیزیوتراپی است و و در اردو حضور دارد که منتظر هستیم به شرایط ایده آل برسد.
مهدی واعظی، مدیر روابط عمومی فدراسیون هندبال دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که پیرامون عملکرد تیم ملی هندبال ساحلی در مسابقات قهرمانی آسیا در چین بیان کرد: تیم ملی هندبال ساحلی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در چین به‌ عنوان سوم دست پیدا کرد تا سهمیه حضور در رقابت‌های جام جهانی که سال 2020 در ایتالیا برگزار می‌شود را کسب کند.
ملی‌پوشان هندبال ساحلی ایران در دور مقدماتی برابر تیم‌های ژاپن، عربستان، تایلند و پاکستان به پیروزی دست پیدا کردند اما برابر عمان تن به شکست دادند تا به‌ عنوان تیم دوم گروه به مصاف قطر در مرحله نیمه‌نهایی بروند. این مسابقه با شکست تیم ملی کشورمان همراه بود تا در دیدار رده‌بندی حریف ویتنام شود.
ایران در دیدار با ویتنام به پیروزی دو بر یک دست پیدا کرد تا مقام سوم مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا را کسب کنند و نماینده قاره کهن در رقابت‌های قهرمانی جهان باشند. تیم ساحلی کشورمان در دوره پیشین نیز به رتبه سوم رسید.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 3 تیر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول