تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

4 شطرنج باز از ایران در جام جهانی روسیه

برنامه زنده "تیتر اول" روز چهارشنبه 13 شهریور در گفتگو با مهرداد پهلوان زاده، رئیس فدراسیون شطرنج به موضوع مسابقات جام جهانی روسیه اختصاص داشت.

1398/06/13
22:34

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مهرداد پهلوان زاده، رئیس فدراسیون شطرنج پیرامون اعزام شطرنج بازان به جام جهانی روسیه كه از 18 تا 12 مهر در خانتی مانسیسك روسیه برگزار می شود، اظهار كرد: این مسابقات یكی از مهمترین رقابتهای شطرنج دنیاست كه هر دو سال یكبار برگزار می شود و به نوعی راهیابی به مسابقات قهرمانی جهان هم است. امسال 128 شطرنج باز از 47 كشور در این مسابقات شركت دارند. علیرضا فیروزجاه، پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و احسان قائم مقامی 4 نماینده ما در این رقابتها هستند. فیروزجا و مقصودلو به دلیل ریتینگشان خودشان تعیین كننده حریفانشان هستند. طباطبایی و قائم مقامی باید با حریفان قدرتمندتری مبارزه كنند و كار سختتری در پیش دارند. در ضمن تمام مراحل مسابقات تك حذفی است.

وی با اشاره به رتبه پنجاه و یكم ایران در سال 2015 در ادامه عنوان كرد: در ماه سپتامبر ایران به رتبه بیستم جهان رسید. امیدواریم در یكی دو سال آینده به جمع 10 كشور برتر جهان راه پیدا كنیم.

برنامه زنده "تیتر اول" روز چهارشنبه 13 شهریور با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول