تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته در گفتگو با رادیو ورزش عنوان كرد درخشش تیم ملی كاراته در روز دوم لیگ جهانی ژاپن

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 16 شهریور در گفتگو با شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته به موضوع عملكرد ملی پوشان در مسابقات مرحله پنجم لیگ جهانی كاراته در ژاپن اختصاص داشت.

1398/06/16
16:35

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ پنجمین مرحله لیگ جهانی كاراته در سال 2019 از روز گذشته با حضور 649 كاراته كا از 79 كشور در شهر توكیو ژاپن آغاز شد و تیم ایران در 2 بخش كاتا و كومیته زنان و مردان به مصاف حریفان رفته است. این مسابقات دارای امتیاز رنكینگ المپیك است و به همین دلیل با استقبال خوب قهرمانان نامدار جهان روبه‌رو شده است.

شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته پیرامون عملكرد شاگردانش در این مسابقات بیان كرد: ورزشكاران ما امروز روز درخشانی را پشت سر گذاشتند. در وزنه های 84- پورشیب و در 84+ اباذری به فینال راه یافتند و فردا برای كسب عنوان قهرمانی به مصاف حریفان خود می روند. همچنین فردا حسن نیا در 60- ، عسگری در 75- و گنج زاده در 84+ برای مدال برنز به میدان می روند. امیدواریم این 5 فرصت به مدال تبدیل شود و برای ششمین مرحله از لیگ جهانی كه در روسیه برگزار می شود، آماده شویم.

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 16 شهریور با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول