تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

در گفتگوی رادیو ورزش با مدیر عامل باشگاه فولاد مطرح شد برخورد قاطع باشگاه فولاد با التهابات روی سكوها

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 24 شهریور در گفتگو با سعید آذری، مدیر عامل باشگاه فولاد به حاشیه های بازی فولاد مقابل سپاهان اختصاص داشت.

1398/06/25
07:47

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ سعید آذری، مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان كه تیمش در هفته سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم سپاهان رفت، پیرامون این دیدار كه با حاشیه هایی از سوی هواداران 2 تیم همراه بود، اظهار كرد: ابتدا از آن عده هوادار كثیری كه دیروز من را شگفت زده كردند و هواداران خونگرم، با اصالت و فرهیخته خوزستانی و فولادی هستند، تشكر می كنم. دیروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و جلوی مدعی قهرمانی بازی نرمالی كردیم.

وی ادامه داد: بعد از دقیقه 90 كه وقت اضافه اعلام شد، حدود 30 تا 40 نفر كه اهدافشان مشخص است، پشت نیمكت ما شروع به شعار دادن كردند. با توجه به سیستم فوق العاده مدرن ورزشگاه فولاد همه را شناسایی كردیم و اجازه نمی دهیم كه این عده قلیل قدرت تمركز و تفكر ما را از بین ببرند و باعث خدشه دار شدن فرهنگ بالای هوادار خوزستانی شوند.

آذری تصریح كرد: این عده قلیل همان هایی هستند كه طی این سالها، سكوی فولاد را ملتهب كردند. متاسفانه كسی هم جلوی آنها نایستاد. از تریفون شما برادرانه و محترمانه می خواهم كه پیرو سیاستها و استراتژیهای باشگاه باشند. در غیر این صورت اجازه نمی دهم، پایشان را در استادیوم بگذارند. در ضمن از طریق كانون هواداران جلساتی برگزار و از پشكسوتان هوادار استان خوزستان و سرگروه مشوقان دعوت كرده ایم. مطمئن هستم با آموزش و راهنمایی، این كار اثرات مثبتی خواهد داشت. شاید افرادی كه با این شدت و حدت احساسات را بروز می دهند، تحت شرایط خاصی هستند. ما بررسی اولیه می كنیم. اگر دیدیم منافع تیم، استراتژی باشگاه، منافع بازیكنان و بقیه هواداران حداكثری ما را تحت شعاع قرار می دهند، با آنها برخورد انضباطی خواهد شد.

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 24 شهریور با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول