تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

احتمال عدم همراهی لژیونرهای هندبال در مسابقات انتخابی المپیک

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 26 شهریور در گفتگو با علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال به موضوع عدم همراهی لژیونرهای هندبال در مسابقات انتخابی المپیک 2020 اختصاص داشت.

1398/06/26
16:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مسابقات انتخابی المپیک 2020 در منطقه آسیا از 26 مهر ماه در قطر برگزار می‌شود و تیم ایران با کره جنوبی، بحرین و کویت هم گروه است. ملی‌پوشان هندبال ایران از یکشنبه چهارمین اردوی آماده سازی خود را آغاز کردند اما نکته قابل توجه در این مورد حضور نداشتن لژیونرها در اردوی تیم ملی است.

علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون عدم حضور لژیونرهای تیم ملی در اردوی تیم ملی و احتمال عدم همراهی آنها در مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: هنوز عدم حضور لژیونرها در مسابقات انتخابی المپیک قطعی نشده است. علیرغم اینکه از یک ماه قبل مکاتبات لازم را با فدراسیون هندبال رومانی و باشگاه هایی که لژیونرها در آنها بازی می کنند؛ انجام دادیم ولی تا به امروز فدراسیون هندبال رومانی قوانین IFF را زیر پا گذاشته و در زمانی که باید بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار نمی دهد.

وی ادامه داد: در 16 اکتبر قرعه کشی مسابقات انتخابی المپیک انجام می شود و در همین زمان باید پاسپورت بازیکنان را تحویل دهیم. متاسفانه تا الان رومانی با ما همکاری نداشته است و روز گذشته نامه ای ارسال کرد که این کار مقدور نیست و تا 17 اکتبر بازیکنان باید در لیگ بازی کنند. در این شرایط فرصتی وجود ندارد که ما مدارک را تحویل دهیم. امروز از طریق فدراسیون جهانی و آسیایی پیگیر این موضوع خواهیم بود.

پاکدل عنوان کرد: در حال رایزنی هستیم که این مشکل را حل کنیم. ما می‌خواستیم این مشکل را مسالمت آمیز برطرف کنیم. طبق قوانین بازیکنان باید در مسابقات رسمی در اختیار تیم ملی کشورشان باشد. در غیر این صورت طبق قوانین با فدراسیون و باشگاه برخورد می شود.

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 26 شهریور با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول