تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

برد تیم والیبال مقابل استرالیا با بازیكنان جوان

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 13 مهر در گفتگو با علی پورعروجی، مربی والیبال به بررسی وضعیت تیم ملی والیبال در جام جهانی اختصاص داشت.

1398/07/14
08:34

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی والیبال ایران امروز در چهارمین مسابقه خود در جام جهانی والیبال به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه سه بر یك پیروز شد. به این ترتیب ایران با 2 برد و 6 امتیاز به صورت موقت به رده هفتم جدول رده‌بندی صعود كرد.
علی پورعروجی، مربی والیبال پیرامون این مسابقات و استفاده كولاكوویچ از بازیكنان جوان در دو بازی اخیر كه با برد هم همراه شده، اظهار كرد: با توجه به نزدیكی زمان مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی قطعا شاهد افت بازیكنان هستیم. البته تیم ما قابلیت خوبی دارد. شرایط بازی هم طوری جلو رفت كه ما از بازیكنان جوان هم استفاده كردیم. هر چه اختلاف فنی بازیكنان كمتر باشد، دست مربی را برای تغییرات بازتر است.
وی ادامه داد: مسابقات چین را پیش رو داریم كه می تواند نقطه عطفی باشد كه برای دومین بار به المپیك راه پیدا كنیم. هدفگذاری تیم حضور در المپیك است. ما این شرایط را داریم و خیلی عقب نیستیم. اگر بخواهیم در سطح بالای والیبال دنیا باشیم باید دیدگاه استراتژیك داشته باشیم. كسب تجربه در میادین جهانی شرایطی را ایجاد می كند كه با تمام قدرت در بام آسیا باشیم. هر تیم 11 مسابقه دارد و این فرصت خوبی است كه بازیكنان جوان محك بخورند و كسب تجربه كنند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 13 مهر با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول