عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

عصرانه

احسان حدادی: تا 40 سالگی در خدمت ورزش ایران هستم

برنامه عصرانه دوشنبه 30 مرداد ماه با حضور احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک به بررسی وضعیت این ورزشکار و بازگشتش به دوران اوج اختصاص داشت.

1396/05/31
08:52

به گزارش رادیو ورزش؛ احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک درخصوص علت عملکرد ضعیفش در المپیک و قهرمانی جهان اظهار کرد:
من به دلیل آسیب دیدگی هایی که داشتم؛ 3 عمل جراحی کردم و درنتیجه در مسابقات المپیک عملکرد خوبی نداشتم. درحال حاضر خیلی بهتر هستم. نتیجه اصلی را می خواستم در مسابقات جهانی بگیرم که متاسفانه به دلیل مشکل ویزا تمام انرژیم تخلیه شد و نتوانستم در مسابقات جهانی نتیجه خوبی بگیرم و به نوعی به مسابقات نرسیدم.
حدادی درخصوص نتایج امیدوار کننده کنونی و بازگشتش به روزهای اوج گفت: 3 و 4 سالی بود که در تمرینات اینطور پرتاب نکرده بودم. قبل از مسابقات جهانی انگیزه ام زیاد بود و مطمئن بودم جز فینالیست ها خواهم بود که متاسفانه این اتفاق نیفتد. در قهرمانی آسیا 64/54 متر را پرتاب کردم و اول شدم که رکورد خوبی بود و برترین پرتابگر آسیا شدم ولی هنوز راضی نیستم. تا قبل از سال میلاد جدیدی رکورد بهتری را پرتاب می کنم.
وی در ادامه گفت: صحبت های زیادی در مورد من شده و افرادی نیز گفتند که من دیگر نمی توانم پرتاب کنم. در کشور ما منتقد زیاد است ولی انتقادی که می کنند کارشناسانه نیست و از روی باد هواست که در هیچ کجای دنیا در مورد ورزشکاران حرفه ای انجام نمی گیرد. امیدوارم دوستانی که در راس ورزش هستند؛ حمایت کنند و برخلاف تصور یکسری از دوستان که عقیده دارند من به پایان راه رسیده ام تا 40 سالگی در خدمت ورزش ایران هستم. حالا خیلی به حد نصاب های گذشته ام نزدیک شده ام. بازی های آسیایی جاکارتا، مسابقات قهرمانی جهان و المپیک 2020 ژاپن نیز در پیش است که امیدوارم نتایج خیلی خوبی بدست آورم.
برنامه عصرانه دوشنبه 30 مرداد ماه کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای محمد درخشنده پخش شد. این برنامه هر روز (بجز جمعه) ساعت 17:05 به مدت 80 دقیقه تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
عصرانه