عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

عصرانه

تصویب و ابلاغ آئین نامه جدید مسابقات فوتبال باشگاهی

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 26 مرداد در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون فوتبال به موضوع آئین نامه جدید مسابقات فوتبال باشگاهی اختصاص داشت.

1398/05/30
08:54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال پیرامون آئین نامه جدید مسابقات فوتبال باشگاهی اظهار کرد: آئین نامه جدید مسابقات فوتبال باشگاهی به تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال رسید و در فصل آینده مسابقات بر مبنای این آئین نامه برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: در گذشته ابهاماتی در رابطه با برخی مباحث وجود داشت. اما در این آئین نامه مباحث بطور کامل بررسی شده است. همانطور که روز گذشته ریاست فدراسیون اشاره کردند امیدواریم لیگ عاری از خشونت داشته باشیم که خواسته همه جامعه فوتبال و مردم علاقمند نیز هست.
علوی عنوان کرد: در حال حاضر، آئین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک در سایت فدراسیون فوتبال و همچنین سازمان لیگ وجود دارد و بطور کامل و با جزئیات اطلاع رسانی شده است. در ضمن به همه باشگاه ها هم ابلاغ شده است. امیدواریم شاهد لیگ بسیار جذاب و پویا باشیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 26 مرداد با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
عصرانه