عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

ورزشكاران همدل مشاركت در توزیع سی هزار بسته حمایتی به نیازمندان در شیراز

افشین پیروانی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش از مشاركت در توزیع سی هزار بسته حمایتی به نیازمندان شیراز خبر داد.

1399/03/01
04:47

به گزارش رادیو ورزش؛ افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس و عضو ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در حوزه بنیاد احسان در خصوص فعالیت های خیریه ای كه در این روزها سامان گرفته است؛ به رادیو ورزش گفت: همیشه شعار برابری و برادری در یاد ما هست و این شعارما بوده كه باید دست هموطن محتاجمان را بگیریم. بنابراین به همراه تعدادی از هواداران و دوستان شرایطی را ایجاد كرده ایم تا پس از افطار پرسپولیسی ها بتوانند به مراكز اهدای خون مراجعه كنند. زیرا مطلع شدیم كه آمار اهدای خون به دلیل كرونا كاهش پیدا كرده و تعدادی از هموطنانمان نیازمند خون هستند.
وی ادامه داد: مدتی پیش نیز ستاد اجرایی فرمان امام (ره) یك سری هدایا و بسته های آذوقه ای را تدارك دید كه به دلیل شیرازی بودن من در استان فارس توزیع شد. هر بسته حدود 350 هزار تومان ارزش داشت كه در میان مردم نیازمند توزیع كردیم. اسم خودمان را سفیر نمی گذاریم ولی وظیفه شرعی و اخلاقیمان می دانستیم كه این هدایا را به هر طریقی به افراد بی بضاعت برسانیم.
پیروانی تاكید كرد: این ماه، ماه بركت و كمك رسانی به مردم و نزدیك شدن به خدا است. یكی از بهترین كارهای خوبی كه می توان انجام داد انجام كارهای خیریه است وهركس هر لحظه كاری خوب، زیبا و انسان دوستانه انجام دهد می تواند خود را به خدا نزدیك كند. این ماه می تواند شروعی باشد برای عبادت بیشتر و نزدیك شدن به خدا.
او در پایان ضمن تشكر از اطلاعرسانی های رادیو ورزش آرزو كرد: ان شاءالله روزی بیاید كه خنده بر لب تمام هموطنان عزیزم باشد و سلامتی عالم گیر شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان افشین پیروانی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه