عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

عصرانه

ورزشكاران همدل مشارکت در توزیع سی هزار بسته حمایتی به نیازمندان در شیراز

افشین پیروانی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش از مشارکت در توزیع سی هزار بسته حمایتی به نیازمندان شیراز خبر داد.

1399/03/01
04:47

به گزارش رادیو ورزش؛ افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس و عضو ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در حوزه بنیاد احسان در خصوص فعالیت های خیریه ای که در این روزها سامان گرفته است؛ به رادیو ورزش گفت: همیشه شعار برابری و برادری در یاد ما هست و این شعارما بوده که باید دست هموطن محتاجمان را بگیریم. بنابراین به همراه تعدادی از هواداران و دوستان شرایطی را ایجاد کرده ایم تا پس از افطار پرسپولیسی ها بتوانند به مراکز اهدای خون مراجعه کنند. زیرا مطلع شدیم که آمار اهدای خون به دلیل کرونا کاهش پیدا کرده و تعدادی از هموطنانمان نیازمند خون هستند.
وی ادامه داد: مدتی پیش نیز ستاد اجرایی فرمان امام (ره) یک سری هدایا و بسته های آذوقه ای را تدارک دید که به دلیل شیرازی بودن من در استان فارس توزیع شد. هر بسته حدود 350 هزار تومان ارزش داشت که در میان مردم نیازمند توزیع کردیم. اسم خودمان را سفیر نمی گذاریم ولی وظیفه شرعی و اخلاقیمان می دانستیم که این هدایا را به هر طریقی به افراد بی بضاعت برسانیم.
پیروانی تاکید کرد: این ماه، ماه برکت و کمک رسانی به مردم و نزدیک شدن به خدا است. یکی از بهترین کارهای خوبی که می توان انجام داد انجام کارهای خیریه است وهرکس هر لحظه کاری خوب، زیبا و انسان دوستانه انجام دهد می تواند خود را به خدا نزدیک کند. این ماه می تواند شروعی باشد برای عبادت بیشتر و نزدیک شدن به خدا.
او در پایان ضمن تشکر از اطلاعرسانی های رادیو ورزش آرزو کرد: ان شاءالله روزی بیاید که خنده بر لب تمام هموطنان عزیزم باشد و سلامتی عالم گیر شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان افشین پیروانی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه