عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

ورزشكاران همدل نقش ورزشكاران در رزمایش همدلی و مواسات

برنامه "عصرانه" چهارشنبه 7 خرداد، با محمود كلهر، پیشكسوت و مربی فوتبال، درباره انجام كارهای انسان دوستانه ورزشكاران در ایام شیوع كرونا گفتگو كرد.

1399/03/07
21:29

به گزارش رادیو ورزش؛ محمود كلهر، پیشكسوت و مربی فوتبال، در خصوص نقش ورزشكاران در ارتقاء آگاهی مردم درباره ویروس كرونا و اقداماتی كه در این زمینه صورت می گیرد، اظهار داشت: ما در كانون مربیان پیش قدم می شویم تا در شرایط سخت كنار مردم قرار بگیریم و آگاهی لازم را به مردم بدهیم كه شرایط بهتری پیدا كنند. خوشبختانه صحبت هایی كه ورزشكاران انجام می دهند در جامعه اثرات بسیار خوبی دارد.
به نظرم ورزشكاران می توانند در این پویش و انجام كارهای خیرخواهانه نقش اساسی ایفا كنند. ما هم هر چه داریم از هوادارن و مردم عزیز داریم. امیدوارم مردم هم مسائل بهداشتی را رعایت كنند تا باری از روی دوش پرستاران و پزشكان عزیزمان بردارند و جامعه ای سلامت داشته باشیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان محمود كلهر می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه