عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

ورزشكاران همدل حمید استیلی: ما متعلق به مردم هستیم و در كنارشان می مانیم

برنامه "عصرانه" رادیو ورزش یكشنبه 11 خرداد، با حمید استیلی، پیشكسوت و مربی فوتبال، درباره كمكهای مؤمنانه به گفتگو پرداخت.

1399/03/11
19:02

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید استیلی، پیشكسوت و مربی فوتبال درباره كمك های مؤمنانه در روزهای شیوع ویروس كرونا گفت: ورزشكاران و هنرمندان از جمله افرادی هستند كه همیشه در شرایط بحرانی پیشقدم هستند؛ زیرا ما جزئی از مردم هستیم و وظیفه خودمان می دانیم كه كنار آنها باشیم. اكنون هم شرایط سخت اقتصادی وجود دارد. امیدوارم كه هر چه زودتر دولت مردان به فكر مردم باشند. مردمان استحقاق این را دارند كه بدون دغدغه و استرس زندگی عادی داشته باشند.
وی، در پاسخ به این سوال كه كمك های شما بیشتر به چه شكل است، بیان كرد: چه در اتفاق سیل و چه در حادثه زلزله و ویروس كرونا بنده و دیگر دوستان به توزیع اقلام مورد نیاز پرداختیم. مدتی قبل به سیستان و بلوچستان رفتم؛ حتی لباس محلی پوشیدم و با مردم استان فوتبال بازی كردم. در این سفر یك سری وسایل ورزشی مانند توپ، گرمكن و غیره به كودكان نیازمند این استان توزیع كردیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان حمید استیلی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه