عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

محمد گنج خانلو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش: متضاد كلمه موفقیت، عدم تلاش است

محمد گنج خانلو، ملی پوش دوچرخه سواری در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل و وضعیت تمرینات دوچرخه سواری به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/18
08:06

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد گنج خانلو، ملی پوش دوچرخه سواری با ابراز تاسف از سانحه ای كه برای خانم زرین خاك، ملی پوش دوچرخه سواری پیش آمده از تداوم تمریناتش خبر داد و افزود: ما دوچرخه سواران جاده رو هستیم و مجبوریم در این فضا تمرین كنیم. می توان فضای كوچكی را در جاده های بین شهری یا خیابان های شهر تعیین كرد تا تمرینا ایمن تری داشته باشیم. اما متاسفانه همان مكان های دوچرخه روی شهری هم محل پارك موتور ها یا رفت و آمد آنها شده است.
وی ادامه داد: عمده تمرینات من دور مجموعه ورزشی آزادی است و بین 90 تا 200 كیلومتر تمرین روزانه دارم.
گنج خانلو از ادامه لیگ ها از اول تیرماه خبر داد و تاكید كرد: متضاد كلمه موفقیت شكست نیست بلكه تلاش نكردن است.
محمد گنج خانلو درباره شركت ورزشكاران در پویش همدلی اظهار كرد: ما هم همانند سایر ورزشكاران در این پویش شركت می كنیم. بیشتر كمكهای ما در محدوده شهرقدس است. تلاش من بر این است تا با كمك دوستان و آشنایان و اقوام به جمع آوری كمك ها بپردازم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان محمد گنج خانلو می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه