عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

سروش احمدی، ملی پوش تكواندو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش: از طرفداران پروپاقرص پویش همدلی ام

سروش احمدی، ملی پوش تكواندو در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل و وضعیت تمرینات خود به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/20
09:21

به گزارش رادیو ورزش؛ سروش احمدی، ملی پوش تكواندو درباره وضعیت تمرینات خود در شرایط كرونایی این روزها گفت: تا حد امكان سعی كردم از خانه بیرون نروم و فقط برای تمرین به جاهای خلوتی از ساحل می روم كه كسی حضور ندارد.
وی ادامه داد: هنوز مسابقه ای پیش رو نداریم. از طرفی مجوز برای برگزاری اردوها صادر نشده و اعضای تیم ملی نیز در استان ها پخش هستند و تمرین با این شرایط خطر ابتلا به كرونا بالا می رود. ولی ما با مربیانمان در ارتباط هستیم تا بدنمان تحلیل نرود و حالت آمادگی خود را حفظ كنیم.
احمدی درباره حضور ورزشكاران در پویش همدلی گفت: یكی از طرفداران پروپاقرص این كمپین هستم و به تمام ورزشكاران توصیه می كنم اگر می توانند كمكی كنند دریغ نكنند زیرا چشم امید نیازمندان به ماست. شاید بتوانیم با این كمك ها دل یك نفر را شاد كنیم و لبخند بر لبانش بنشانیم.
من نیز از طرف هئیت تكواندو استان مازندران توانستم در این پویش مشاركت كنم. درخواست من از مردم عزیز و ورزشكاران و كسانی كه در راس كار هستند این است به درددل های مردم گوش دهند و به آنها كمك كنند و مطمئن باشند كه شاد كردن دل یك خانواده بهتر از هر كاری است؛ زیرا دعای خیر آنها پشت سرمان قرار می گیرد.
وی در پایان از مسئولین درخواست كرد: مسئولین باید به مشكلات ورزشكاران گوش دهند تا بهتر به نتیجه برسیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان سروش احمدی، ملی پوش تكواندو می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه