عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

فرید خمامی در گفتگو با رادیو ورزش: از همت پهلوانان كاراته تا تقدیر فدراسیون جهانی

فرید خمامی، قهرمان كاراته كشورمان در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل و وضعیت تمرینات خود به گفتگو با برنامه "عصرانه" دوشنبه 26 خرداد رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/27
08:37

به گزارش رادیو ورزش؛ فرید خمامی در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش درباره فعالیت های خداپسندانه خود در روزهایی كه با شیوع كرونا برخی از خانواده ها دچار مضیغه شده اند؛ توضیح داد: فدراسیون كاراته و قهرمانان ملی ما و ورزشكارانی كه وارد عرصه المپیك شده اند قهرمانان نامدار و پهلوانان كاراته در این ایام بیكار ننشسته اند و كمك های زیادی به مردم كرده اند كه آثار آن مشهود است و حتی فدراسیون جهانی كاراته از آنان تقدیر كرد.
خمامی ادامه داد: شرایط كرونایی سخت بود و مردم از لحاظ اقتصادی بسیار آسیب دیدند و روزهای تلخی بر كشورمان گذشت. استان گیلان از استانهای اولیه ای بود كه تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت و آمادگی این اتفاق را نداشت. در زمان عید نوروز و با شروع كرونا هیئت كاراته استان گیلان 50 بسته و كمك هزینه برای خانواده های نیازمند تهیه كرد و با پیشنهاد دوستانمان به موسسه های خیریه تقدیم كردیم كه افراد نیازمند را می شناختند. پس از آن بیش از 100 بسته مواد غذایی شامل چای، شكر، برنج، حبوبات و روغن و ... نیز از طرف هیئت كاراته استان گیلان تهیه شد و در اختیار اداره كل ورزش و جوانان استان قرار گرفت و از طریق بسیج ورزشكاران در اختیار مردم قرار گرفت.
وی درباره كمك های مومنانه مردم انزلی به نیازمندان گفت: حدود 3000 بسته معیشتی از طرف ستاد بحران انزلی و از طریق مسئولین و مردم جمع آوری و توزیع شد. 1000 بسته معیشتی هم در ماه مبارك رمضان از طرف موسسه خیریه مهر یاران فردا تهیه شد. 200 بسته دیگر نیز از طرف موسسه های خیریه در اختیار نیازمندان قرار گرفت. حدود 10 تن برنج نیز از طریق مسئولین شهری تهیه شد و از طریق ستاد مدیریت بحران بین نیازمندان توزیع گردید.
برای تجهیز بیمارستان رازی رشت، مراكز بهداشت و آرامستان های انزلی نیز كمك های زیادی از طریق همین خیریه ها صورت گرفت تا مردم بتوانند این شرایط سخت را راحت تر بگذرانند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل فرید خمامی با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه