عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

پهلوان محمد محمودی در گفتگو با رادیو ورزش: معجزه خدا در تامین ایتام

پهلوان محمد محمودی، قهرمان پیشكسوت كشتی ایران در خصوص سرپرستی كودكان یتیم و معجزه خدا در تامین نیازهای این كودكان به گفتگو با برنامه "عصرانه" پنجشنبه 6 شهریور رادیو ورزش پرداخت.

1399/06/10
14:02

به گزارش رادیو ورزش؛ پهلوان محمد محمودی، قهرمان پیشكسوت كشتی ایران درباره شروع فعالیت خود برای سرپرستی ایتام توضیح داد: من نیز در كودكی طعم فقر و سختی را چشیده ام. زمانی كه پدر و مادرم تصمیم داشتند به سفر مكه بروند. مادرم راهی این سفر شد اما پدرم هزینه های حج خود را صرف حمایت از 10 كودك یتیم كرد. بنابراین این كار از 22 سال پیش شروع شده و تاكنون هم در خانواده و محله ما ادامه دارد. در حال حاضر حدود 13 هزار یتیم تهران بزرگ تحت پوشش قرار دارند و برای تامین نیازهای آنها تلاش می كنیم اما پولهایی كه ما جمع آوری می كنیم به تنهایی كارگشا نیست و همیشه معجزه خدا را در تامین نیازهای این كودكان كه در بیت الایتام هستند می بینم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه