عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

تجمع طرفداران انصاریان در بیمارستان فرهیختگان

برنامه "عصرانه" سه شنبه 14 بهمن در گزارشی با بهنام ابوالقاسم پور، پیشكسوت فوتبال درباره وضعیت علی انصاریان گفتگویی انجام داد.

1399/11/14
19:26

به گزارش رادیو ورزش؛ تغییر حال جسمی علی انصاریان باعث ایجاد تجمع هواداران این پیشكسوت فوتبال كشورمان در بیمارستان فرهیختگان شد.
گزارشگر رادیو ورزش با حضور در بیمارستان فرهیختگان جویای حال این پیشكسوت خوب ورزش كشورمان شد و از وضعیت تجمع هواداران در جلوی درب بیمارستان گزارشی تهیه كرد.
بهنام ابوالقاسم پور، پیشكسوت فوتبال در گفتگو با گزارشگر رادیو ورزش با اشاره به تجمع بیش از حد مردم در بیمارستان فرهیختگان اظهار كرد: مردم با تجمع جز اینكه به كادر پزشكی بیمارستان استرس وارد كنند، كار دیگری نمی توانند انجام بدهند. از هموطنان عزیزم خواهش می كنم كه اصلاً جلوی درب بیمارستان تجمع نكنند؛ چراكه ممكن است فردی مبتلا به كرونا باشد و به دیگران انتقال بدهد.
وی در پاسخ به این سوال كه تا به این لحظه جز شما، علی كریمی، علی پروین و جواد كاظمیان، كدام چهره های ورزشی برای ملاقات این پیشكسوت عزیز كشورمان در بیمارستان حضور پیدا كرده اند، اظهار داشت: خیلی از پیشكسوتان و چهره های ورزشی حضور پیدا كردند؛ اما دقیق مطلع نیستم. زیرا من در سالن بودم و از بیرون خبر نداشتم.
ابوالقاسم پور در خصوص وضعیت فعلی انصاریان گفت: پزشكان زحمت خودشان را می كشند؛ اما انصاریان شرایط خوبی ندارد. سطح اكسیژن او كاهش پیدا كرده و كادر پزشكی در تلاش هستند كه به شرایط عادی بازگردد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه