باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

برپایی موكب شهدای ورزشكار در مرز چذابه


برنامه "با گزارشگران" چهارشنبه 17 آبان، گزارشگر رادیو ورزش در موكب شهدای ورزشكار حاضر شد و با نایب رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان گفتگویی انجام داد.

1396/08/20
08:06


به گزارش رادیو ورزش؛ نایب رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان، در پاسخ به این سوال كه موكب شهدای ورزشكار در نقطه صفر مرزی چذابه با چه هدفی برگزار شده است، عنوان كرد: مرز چذابه معروف به مرز مردمی بودن مواكب است. جامعه فوتبال كشور به خصوص فدراسیون و هیأت فوتبال با برنامه ریزی منظمی كه طی 2،3 سال گذشته انجام دادند، موكب شهدای ورزشكار و جامعه فوتبال ایران را در مرز چذابه راه اندازی كردند.
خداروشكر در 2 سال گذشته و امسال توانستیم با توجه به هوای گرمی كه در استان خوزستان و چذابه وجود دارد، امكانات رفاهی خوبی را برای زائران عزیز در این موكب فراهم كنیم.
نایب رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان، افزود: این موكب پذیرای حدود 800 زائر حرم امام حسین است و در آن از سیستم های خنك كننده استفاده شده است. خادمین موكب بالغ بر 55 نفر از ورزشكاران جامعه فوتبال استان خوزستان هستند كه در مدت 20 روز خدمات خود را انجام داده ایم و تا 5 روز بعد از اربعین در خدمت زائران خواهیم بود.
وی، تصریح كرد: در این مدت مراسم فرهنگی بسیار خوبی برگزار شده است. پنج شنبه گذشته مراسم پرفیض دعای كمیل را با صدای حاج نبوی داشتیم و این مراسم از شبكه خوزستان، شما و الاهوازیه پخش شد. ریاست سازمان لیگ فوتبال كشور و بازیكنان صنعت نفت خوزستان، استقلال خوزستان و فولاد، رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان، مسئول كمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و مسئولینی از سازمان لیگ در این مراسم+ حضور داشتند. دیروز هم در خدمت ریاست فدراسیون فوتبال بودیم.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای الهام باغبانی روی آنتن رفت. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران