باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

اولین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك برگزار شد


برنامه "با گزارشگران" شنبه 20 آبان، گزارشگر رادیو ورزش در محل برگزاری كنگره بین المللی فوتبال كلینك حضور یافت و با زهره هراتیان، رئیس مركز پزشكی سازمان لیگ (ایفمارك) گفتگو كرد.

1396/08/21
08:25


به گزارش رادیو ورزش؛ امروز ساعت 9 صبح مراسم افتتاح اولین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك با مدیریت زهرا هراتیان برگزار شد.
زهره هراتیان، رئیس مركز پزشكی سازمان لیگ (ایفمارك)، در خصوص علت برگزاری كنگره بین المللی فوتبال كلینیك اظهار كرد: بنده احساس كردم كه كشور ما هم مانند اروپا نیاز دارد تا علم فوتبال در زمینه های مختلف سالی یكبار در آن تبادل شود. با توجه به اینكه ما علوم ورزش را كنار هم نداشتیم، تصمیم گرفتم كه اسم این كنگره را فوتبال كلینیك بگذارم. در این كنگره قسمت های مختلفی مثل: مدیریت ورزشی، سلامت، پزشكی و رسانه ورزشی، با موضوعات بسیار جذاب مانند فعالیت در فضای مجازی وجود دارد. تمام افرادی كه در این كنگره شركت كرده اند از جنس فوتبال و ورزش هستند و خود عهده دار بخش های مختلف این كنگره شده اند.
وی، تصریح كرد: استقبال از این كنگره بسیار خوب بود. مطمئنم كه سال آینده این كنگره با ایده های جدیدتر و بسیار باشكوه تر برگزار خواهد شد.
هراتیان، به عملكرد و پیگیری خوب برانكو در زمینه سلامتی بازیكنانش اشاره كرد و گفت: برانكو در بحث پیشگیری از آسیب بسیار مربی موفقی هستند. در یك سالی كه این مربی پیگیر آسیب دیدگی های بازیكنانش بود، متوجه شدم كه اهمیت بخش سلامت و پیشگیری از آسیب را به خوبی درك می كند. به اعتقاد من از ایده های برانكو می توانیم به خوبی استفاده كنیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه برانكو چه ایده هایی در زمینه پیشگیری از آسیب دیدگی بازیكنان دارد، تشریح كرد: برانكو وقتی بازیكنی آسیب می دید و برای درمان می فرستاد، درخواست می كرد كه برنامه درمانی بازیكن را برای او ارسال كنیم. برانكو می پرسید كه بازیكن چه زمانی به تمرین بازمی گردد؛ تمرین تا چه حدی باشد و ما با وی مدام در ارتباط بودیم و تعامل دو طرفه ای برای بهبود بازیكن صورت می گرفت.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای مائده علاقه مند روی آنتن رفت. هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران