باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

چهره های ورزش ایرانی كه پهلوانی را معنا كردند

برنامه "با گزارشگران" چهارشنبه 24 آبان، گزارشگر رادیو ورزش در ورزشگاه شیرودی، محل جمع آوری كمك های مردمی به زلزله زدگان حاضر شد و با گل محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران و دكتر احمدی، معاون وزیر ورزش گفتگویی انجام داد.

1396/08/27
08:01

به گزارش رادیو ورزش؛ گل محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران، در ارتباط با كمك رسانی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران به زلزله زدگان كرمانشاه اظهار كرد: جامعه ورزشی همپای سایر مردم شریف ایران در قبال این مصیبت بزرگ، با درك صحیح مسئولیت اجتماعی خود به سرعت وارد عمل شده اند. در این امدادرسانی مسئولین محترم وزارت ورزش، فدراسیون ها، قهرمانان، پهلوانان، هیأت های ورزشی و نیز سازمان های مردم نهاد اقداماتی را انجام داده اند.
در سازمان مردم نهاد واقع در خیابان كریم خان و بسیج اداره كل كمك ها در حال جمع آوری است. اكنون در ورزشگاه شیرودی به عنوان مهد اتفاقات بزرگ و فرهنگی، كمك های اهالی ورزشی نیز دریافت می شود.
وی، تصریح كرد: بخشی از چهره های سرشناس ورزشی كه به عنوان الگوهای جامعه هستند، احساس مسئولیت كرده و در منطقه حاضر شده اند. بعضی از ورزشكارانمان با بنده تماس گرفتند و اظهار داشتند كمك هایی را از طریق دوستدارانمان جمع آوری كرده ایم و قصد داریم مستقیماً خودمان به منطقه ارسال كنیم.
دكتر احمدی، معاون وزیر ورزش، در خصوص حمایت اهالی ورزش از زلزله زدگان غرب كشور گفت: شاهد حضور خوب جامعه ورزش، قهرمانان و مدیران ورزشی هستیم. خوشبختانه همراهی خوبی از طرف همه فدراسیون های ورزشی در این واقعه صورت گرفت. همه فدراسیون ها به صورت كاملاً خودجوش امكانات و ظرفیت های خود را بسیج كردند. اكنون بخشی از فدراسیون های ورزشی ما در منطقه حضور دارند.
وی، خاطرنشان كرد: ابتدای حادثه دكتر سلطانی فر به مدیران كل استان های كرمانشاه و ایلام برای بسیج همه امكانات دستور اكید صادر كرد و همچنین دستور داد كه همه بخش های ورزش كشور حمایت و هماهنگی لازم را در این خصوص داشته باشند.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای مائده علاقه مند برگزار شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران