باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

امدادرسانی فدراسیون پزشكی ورزشی و شنا به منطقه زلزله زده

برنامه "با گزارشگران" شنبه 27 آبان، گزارشگر رادیو ورزش با محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا؛ جام بزرگ، ملی پوش تیراندازی و دكتر نوروزی، رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی در خصوص كمك ها و حمایت های اهالی ورزش از زلزله زدگان غرب كشور گفتگو كرد.

1396/08/29
08:19

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، درباره برنامه ها و اقدامات فدراسیون برای كمك به زلزله زدگان كرمانشاه اظهار كرد: خانواده شنا با همه مردم زلزله زده كرمانشاه خود را همدرد می دانند. با هیأت شنای استان و مسئولین وزارت ورزش وجوانان هماهنگ كردیم و مبالغی را برای تهیه اقلامی كه در منطقه مورد نیاز است، تخصیص دادیم.
انشالله كه بتوانیم گوشه ای از این خسارات و مشكلات مردم را جبران كنیم. شك نكنید ورزشكاران هر كاری از دستشان برآید، انجام خواهند داد و فدراسیون شنا هم از این قضیه مستثنی نیست.
جام بزرگ، ملی پوش تیراندازی، اظهار داشت: به مردم كرمانشاه تسلیت عرض می كنم و برای بازمانده ها آرزوی صبر دارم. ما همه هموطن هستیم و این كمك رسانی ها كار دلی است. ما ورزشكاران وقتی به مسابقه می رویم، می دانیم كه دعای خیر مردم بدرقه راهمان است و همیشه حمایت آنها را احساس كردیم؛ امیدوارم كه با حضور و كمك هایمان بتوانیم ذره ای از این محبت ها را جبران كرده باشیم.
دكتر نوروزی، رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی، عنوان كرد: این فدراسیون در راستای وظیفه ذاتی خود كه درمانی و پشتیبانی است، از همان ابتدای واقعه اكیپ كامل پزشكی كه شامل: پزشك، فیزیوتراپ و پرستار است را از طریق هیأت پزشكی ورزشی كرمانشاه به منطقه اعزام كرد. با هلال احمر و اورژانس هماهنگی های لازم را انجام داده ایم و اعلام آمادگی كردیم كه در صورت نیاز حضور پیدا كنیم.
ظرف امروز و فردا یك سری ملزومات مورد نیاز از جمله: پوشاك، مواد غذایی، دارویی و بهداشتی را به منطقه ارسال خواهیم كرد.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای ماركولایی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران