باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

برنامه های سازمان بسیج ورزشكاران اردبیل برای هفته بسیج

برنامه "با گزارشگران" سه شنبه 30 آبان، به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج گزارشگر رادیو ورزش در اداره كل ورزش و جوانان استان اردبیل حاضر شد و با جناب سرهنگ بیدار، مسئول بسیج ورزشكاران استان اردبیل درباره فعالیت های بسیج این استان گفتگو كرد.

1396/09/01
10:04


به گزارش رادیو ورزش؛ سرهنگ بیدار، مسئول بسیج ورزشكاران استان اردبیل، درباره فعالیت های ورزشی و فرهنگی كه در دستور كار قرار گرفته است، اظهار داشت: قبل از هفته بسیج با اداره كل ورزش و جوانان جلسه هماهنگی برای این هفته برگزار كردیم؛ همچنین فضاسازی فرهنگی و معنوی بسیج در ادارات ورزش و جوانان و میادین ورزشی را داشتیم. برگزاری نشست روشن گری و بصیرت افزایی و شواری امر به معروف و نهی از منكر از دیگر اقدامات ما بود تا مقدمه ای برای ورود به برنامه های هفته بسیج باشد.
وی، عنوان كرد: دربین برنامه ها، شاخص ترین برنامه جذب، آموزش و سازماندهی بسیج در قالب ارتش ده ها میلیونی بود كه بر اساس ابلاغیات سازمان بسیج ورزشكاران انجام دادیم. در طول هفته بسیج دیدار با خانواده های شهدا و پیشكوتان ورزشی را داریم. در این هفته نیز به ملاقات جانبازان جنگ تحمیلی بستری در بیمارستان فاریاب خواهیم رفت. برگزاری نشست روشن گری قبل، حین و بعد از هفته بسیج به طول خواهد انجامید. در این نشست درباره آسیب های شبكه های اجتماعی و فضاهای مجازی به بحث خواهیم پرداخت.
سرهنگ بیدار، اضافه كرد: روز جمعه غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا را انجام می دهیم. به همراه ورزشكاران بسیجی و كلیه اقشار بسیج در نماز جمعه شركت خواهیم كرد. دیدار و سركشی از كانون های بسیج كه در كل استان فعالیت می كنند و برگزاری جلسه شورای بسیج ورزشكاران و بررسی مسائل و مشكلات ورزشكاران از دیگر فعالیت هایی به شمار می رود كه در این هفته انجام خواهد شد.
برنامه "با گزارشگران" هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران